مشاوره تخصصی سئو

مشاوره حرفه ای سئو  به صورت کاملا تخصصی + همراه با آنالیز جامع سایت

مشاوره حرفه ای سئو

مشاوره تخصصی سئو با حسام الدین کیانی خواه

با مشاوره تخصصی سئو، هم با فرایند سئو سایت تان آشنا شوید و هم شاهد افزایش قدم به قدم جایگاه سایت در نتایج گوگل باشید.

مشاوره تخصصی سئو یکی از بهترین و خاص ترین خدمات سئو است که من در اختیار صاحبین سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی می گذارم.

در این نوع مشاوره سئو، سایت شما توسط شخص بنده (حسام الدین کیانی خواه) به طور ویژه و در یک زمان 2 ساعته مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. از مباحث اولیه مارکتینگ سایت شما مثل محصول یا خدمات و نحوه معرفی آنها گرفته تا مباحث کاملا تخصصی و تکنیکال سئو مثل ساختار بندی On-Page و Off-page و بررسی کدهای HTML و کلمات کلیدی و … در دستور کار مشاوره تخصصی سئو است. ضمنا در مورد برندینگ شما و استفاده از آن برای سئو سایت تان هم صحبت خواهم کرد.

اگر هم به تازگی می خواهید فعالیت سایت خود را شروع کنید، من مشاوره لازم در خصوص طراحی همراه با سئوی فنی مطلوب را به شما می دهم به نحویکه سایتی اصولی را برای خود پایه ریزی کنید.

مشاوره تخصصی سئو

در مشاوره تخصصی سئو چه خبر است؟

یک کلام :

سایت شما را زیر و رو می کنم

بررسی زیرساخت سایت

زیرساخت سایت

زیر ساخت سایت در ابتدا کنترل شده تا بتوان برای موارد تکنیکال تر بهتر تصمیم گرفت. می خواهیم خانه از پای بست اصولی چیده شود.

استراتژی تولید محتوا

استراتژی محتوا

وقت این است که به طور هدفمند و حساب شده تولید محتوا کنید.

کلمات کلیدی

آیا کلمات کلیدی تان بر اساس هدف سایت تان چیده شده؟ این مورد را بررسی کرده و یک جمع بندی در خصوص کلمات کلیدی سایت دارم.

استراتژی بک لینک سایت

بک لینک ها

بک لینک های سایت شما را با ابزارهای مختلف بررسی می کنم تا ببینم در لینک سازی چه کرده اید.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

باهم به بررسی موارد فنی شامل URLها، Canonicalها، صفحات زامبی، صقحات یتیم، Headerها، سرعت سایت و کدهای HTML و بررسی درخواست های Request و Response و … می پردازیم.

سئو محلی Local SEO

Local SEO

شما باید در محدوده محل کسب و کار خود دیده شوید. اگر تا به الان اسمی از سایت تان در محدوده جغرافیایی شما نبوده، حتما نیاز به بهینه سازی سئوی محلی دارید.

آنالیز لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی

ساختار لینک سازی داخلی شما بررسی شده و پیشنهادهای لازم برای لینک سازی در جهت رتبه گرفتن کلمات کلیدی هدف به شما داده می شود.

برندینگ در سئو​

برای برندینگ سایت و کسب و کارتان چه کرده اید؟ منتظرید خود به خود شناخته شوید؟ با هم برند و حضور پررنگ آنرا در داخل و خارج از سایت تان بررسی می کنیم.

جزئیات بیشتری از مشاوره حرفه ای سئو

زمان بندی

زمان مشاوره تخصصی 2 ساعت تعیین شده است.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در مشاوره تخصصی سئو می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر نوبت دهی خود از طریق ایمیل باشید.

پلت فرم ارتباط

نحوه ارتباط و مشاوره در حال حاضر و با توجه به شرایط، به صورت غیرحضوری و از طریق تماس واتس اپ یا اسکایپ است.

هزینه مشاوره تخصصی

هزینه این مشاوره تخصصی سئو برای 2 ساعت زمان مشاوره، 750 هزار تومان درنظر گرفته شده است.

با مشاوره تخصصی سئو، آینده سایت تان را تضمین کنید

 

همین حالا از طریق فرم زیر برای رزرو زمان مشاوره اقدام کنید

  سوالات متداول:

  در مشاوره تخصصی سئو چه خبر است؟

  مشاوره تخصصی سئو همان چیزی است که شما به عنوان وبسمتر سایت و یا صاحب کسب و کار به آن نیاز دارید. در پلن مشاوره حرفه ای سئو، من دل و روده سایت شما را بیرون میریزم و سعی می کنم مشکلات را رفع و راهنمایی های لازم در خصوص پیشرفت و افزایش ورودی سایت را به شما بدهم.

  مدت زمان و هزینه مشاوره تخصصی سئو چقدر است؟

  برای این نوع مشاوره اختصاصی، 2 ساعت زمان درنظر گرفته شده تا صاحبین کسب و کار و وبمسترها بتوانند سر فرصت مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و من هم بتوانم به طور دقیق سایت کسب و کار را بررسی کنم. البته پیش از این، آدرس سایت از طریق فرم درخواست اخذ شده و بررسی های اولیه سایت انجام می گیرد. هزینه این مشاوره حرفه ای برای 2 ساعت، 750 هزار تومان است.

  این مشاوره توسط چه کسی انجام می شود؟

  این مشاوره توسط خود بنده (حسام الدین کیانی خواه) انجام می شود. من تجربه مشاوره، منتورینگ و اجرای انواع پروژه های سئو را داشته ام و همچنین به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ هم فعال هستم و از دید مارکتینگ، کسب و کارها را آنالیز میکنم.

  نحوه ثبت درخواست مشاوره تخصصی سئو به چه صورت است؟

  درخواست مشاوره، از طریق فرم درخواست رزرو زمان مشاوره است. با دراختیار قراردادن اطلاعات لازم و توضیحات اولیه در خصوص سایت خود، بهتر و مفیدتر می توانیم از زمان مشاوره استفاده کنیم.

  نحوه برگزاری جلسه مشاوره به چه صورت است؟

  برگزاری مشاوره از طریق واتس اپ به عنوان سریع ترین راه مکالمه تحت بستر نت در ایران است. این جلسه یا به صورت صوتی یا به صورت تصویری از طریق واتس اپ قابل برگزاری است. البته برگزاری جلسه مشاوره تحت سایر بسترها مثل اسکایپ و … نیز امکان پذیر است.