منتورینگ سئو

متخصص سئو هستید و نمیدانید چطور یک پروژه سئو را پیش ببرید؟ مدیر وبسایتی هستید و برای سئو سایت تان نیاز به یک همراه دارید؟

منتورینگ سئو دقیقا جواب نیازهای شماست!

در دوره منتورینگ سئو، من به عنوان فردیکه بیش از 7 سال در حوزه سئو تجربه انواع پروژه های سئو دارم، در کنار شما خواهم بود تا طی سلسله جلسات مختلف، سئو وبسایت تان را گام به گام پیش ببریم.

با من در این صفحه همراه باشید تا با جزئیات منتورینگ سئو بیشتر آشنا شوید.

جلسات منتورینگ سئو چطور برگزار می شود؟

دوره منتورینگ سئو شامل یک سری جلسات مستمر و هفتگی است که با کارفرما برگزار می گردد. همانطور که در جدول روبرو مشاهده میکنید، حداقل مدت زمان منتورینگ سئو 1 ماه است و زیر این مدت زمان دوره قابلیت برگزاری ندارد. حداکثر زمانی هم برای جلسات مدنظر نیست و طبق خواسته کارفرما جلسات از پیش برنامه ریزی می شود. (افرادیکه تعداد جلسات محدود لازم دارند می توانند به صفحه مشاوره سئو مراجعه کنند)

جلسات منتورینگ به صورت یک جلسه در هفته برگزار می شود (4 جلسه در ماه) که در جلسات هفتگی استراتژی ها و روند سئو وبسایت بررسی شده و برای جلسه بعدی دستورات لازم داده می شود که کارفرما ملزم به اجرا و گزارش اقدامات انجام شده است.

منتورینگ سئو باتوجه به پیشرفته و تخصصی بودن آن، نیاز به دانش حداقلی از سئو دارد. بنابراین این دوره به درد افرادیکه سئو را از صفر شروع می کنند نمیخورد. (این دسته از افراد می توانند از دوره آموزش رایگان سئو استفاده کنند)

نحوه برگزاری جلساتآنلاین
پلتفرم برگزاریگوگل میت – اسکایپ
حداقل دوره1 ماه
تعداد جلسات در هفته1 جلسه
مدت زمان جلسهیک ساعت
پیش نیازآشنایی با سئو

منتورینگ سئو چیست؟

منتورینگ سئو (SEO Mentoring) فرآیندی است که طی آن فردی به عنوان متخصص/کارشناس سئو حرفه ای به شما کمک می کند تا بهینه سازی وبسایت تان را برای موتورهای جستجو انجام دهید و پیش ببرید. در واقع منتور سئو به عنوان معلم خصوصی و راهنما در کنار فرایند سئو وبسایت تان قرار می گیرد تا با تجربه های خود مسیر سئو و رشد در نتایج گوگل را به صورت عملی در وبسایت تان برای شما باز کند. این فرایند شامل ارائه آموزش های اولیه و تکنیک های سئو در جهت نمایش هرچه بیشتر وبسایت شما بر روی کلمات کلیدی در نتایج ارگانیک است.

در واقع در منتورینگ سئو، منتور با بررسی همه جانبه وبسایت (از سئو تکنیکال گرفته تا سئو خارجی) و همچنین بررسی و آنالیز رقبا، شما را تا رسیدن به بهترین نتایج ممکن همراهی می کند. منتورینگ سئو بهترین فرصت برای وبسایت هایی است که از فرایند پیچیده سئو آگاهی چندانی ندارند و می خواهند در کنار یک همراه (SEO mentor) این مسیر را طی کنند.

منتورینگ سئو چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟

افزایش دانش و مهارت‌ سئو

یکی از مهم ترین مزایای منتورینگ سئو، افزایش دانش و مهارت های سئو به واسطه حضور مستمر منتور سئو در کنار شماست. شما در منتورینگ در مسیر یک پروژه واقعی سئو قرار می گیرید.

حل مشکلات و چالش های سئو

فرایند سئو وبسایت پر از چالش است. وجود یک راهنمای اختصاصی برای شما در طی این مسیر به شما کمک میکند که اولا چالش های سئو را بهتر بشناسید ثانیا راه حل ها را به درستی تشخیص دهید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

سئو از جنس تجربه است. اگر بخواهید به تنهایی مسیر سئو را طی کنید، باید چندین ماه یا سال تجربه کسب کنید. منتورینگ سئو به شما کمک میکند تا این مسیر را کوتاه تر و هدفمندتر طی کنید.

بهبود کیفیت محتوا

یکی از مهم ترین ملاک های ارزیابی وبسایت برای رتبه بندی در نتایج، کیفیت محتوای وبسایت است. منتورشیپ سئو به شما کمک میکند تا نکات لازم برای تولید محتوای باکیفیت را در تمامی صفحات وبسایت رعایت کنید.

حس اعتماد به نفس و اطمینان

وبسایت، ریشه هر کسب و کاری است و قدم گذاشتن برای سئو وبسایت در رقابت با سایرین، نیازمند روحیه ای مطمئن و پر از اعتمادبه نفس است. منتور سئو این روحیه را در مسیر منتورینگ به شما خواهد داد.

دیدن نتایج ملموس سئو

منتورینگ سئو به شما کمک میکند تا با پیاده سازی اصولی و درست استراتژی های سئو، نتایج سئو را به طور ملموس حس کنید. این به روحیه و اعتمادبه نفس شما هم کمک خواهد کرد.

منتور سئو (SEO Mentor) کیست؟

منتور سئو فردی است که تجربه و دانش بالایی در حوزه سئو داشته باشد و ترکیب دانش و تجربه را در پروژه های سئو در اختیار افراد و تیم ها قرار می دهد. این فرد در قالب دوره منتورینگ سئو به عنوان راهنمای شخصی وبسایت ها به آنها کمک می کند تا با پیاده سازی استراتژی مناسب و اصول سئو در نتایج موتورهای جستجو بهترین نتایج را کسب کنند.

منتور سئو باید در حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی به عنوان اصول اولیه سئو، تجربه بالایی داشته باشد. در این مسیر دانش به تنهایی کمک نمی کند، بلکه داشتن تجربه در پروژه های مختلف، بالا و پایین شدن در الگوریتم های گوگل و دیدن چالش های سئو، نقطه تمایز یک منتور سئو حرفه ای است.

کار اصلی منتور سئو آموزش و همراهی شما در بهینه سازی وبسایت است. منتور به افراد و تیم ها کمک میکند بهترین استراتژی ها را انتخاب کنند و در کوتاه ترین مسیر ممکن و با حداقل هزینه، فرایند سئو را طی کنند. این مهم به جز با آموزش، ارائه راه حل برای چالش ها، تکرار و تمرین پیش نمی رود.

منتور سئو SEO mentor کیست

وظایف منتور سئو چیست؟

آموزش و انتقال دانش سئو

تحلیل و ارزیابی وبسایت

تدوین استراتژی سئو

پشتیبانی و مشاوره مستمر

بررسی و بهبود محتوای سایت

ارائه راهکارهای فنی و عملی

آشنایی با ابزارهای سئو

آشنایی با نحوه تحلیل رقبا

آشنایی با مهارت های نرم سئو

منتوینگ سئو به درد چه کسانی می خورد؟

صاحب وبسایت / مدیر کسب و کار

مدیران کسب و کار که فرصت کافی برای وقت گذاشتن روی وبسایت دارند و می خواهند روند سئو سایت شان را خودشان پیش ببرند.

متخصصین سئو / دیجتال مارکتینگ

کارشناسان سئو یا دیجیتال مارکتینگ که قصد دارند در کنار پروژه های شخصی یا کارفرمایی خود یک منتور سئو داشته باشند.

افرادیکه حداقل یک پروژه سئو موفق داشته اند

افرادیکه حداقل 6 ماه در حوزه سئو هستند و حداقل یک پروژه سئو موفق به همراه برخی کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل دارند.

منتوینگ سئو به درد چه کسانی نمی خورد؟

افراد تازه کار

افرادیکه به تازگی با دنیای کسب و کارهای اینترنتی و سئو آشنا شده اند و اطلاعات چندانی در خصوص سئو ندارند.

افرادیکه صبر و حوصله ندارند

افرادیکه به دنبال نتایج سریع و قطعی می گردند و تحمل بودن در مسیر سئو را ندارند.

افرادیکه به یادگیری و پیاده سازی استراتژی سئو علاقه ندارند

افرادیکه به دنبال روش ها و تکنیک های قدیمی سئو (عمدتا کلاه سیاه) هستند و تمایل چندانی به استفاده از اصول و روش های سئو ندارند.

چه کسی را به عنوان منتور سئو درنظر بگیریم؟

اولین و مهم ترین نکته ای که در انتخاب منتور سئو باید در نظر بگیرید سابقه کار و تجربه وی در انجام پروژه های مختلف سئو است. هرچه فرد تجربه و سابقه بیشتری در حوزه سئو داشته باشد، با تمامی زوایای این حوزه آشناتر است و بنابراین تسلط بیشتری در خصوص پروژه شما هم خواهد داشت. این موضوع را می توانید از طریق وبسایت رسمی، رزومه، اکانت لینکدین و … چک کنید. توصیه من این است که منتور سئو خود را از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام انتخاب نکنید، چرا که این افراد صرفا بلاگر بوده و تجربه بالایی در اجرای پروژه های عملی سئو ندارند.

منتورینگ سئو با حسام الدین کیانی خواه

اینجانب، حسام الدین کیانی خواه، با سابقه بیش از 7 سال در حوزه تخصصی سئو (SEO) و همکاری با مجموعه های مختلف در قالب اجرا، مشاوره، منتورینگ، کوچینگ و تدریس آماده همکاری با افراد و تیم هایی که نیاز به خدمات منتورینگ سئو را دارم. شما می توانید از طریق صفحه نمونه کارهای سئو برخی از پروژه های سئو اجراشده توسط اینجانب و نتایج آنها را ملاحظه کنید همچنین اگر می خواهید با بنده بیشتر آشنا شوید می توانید از طریق صفحه درباره من اقدام کنید. اگر هم تمایل دارید تا به عنوان منتور سئو در کنار شما باشم، میتوانید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیرم:

من کی هستم

سوالات متداول در خصوص منتورینگ سئو

بله، آشنایی شما با اصول سئو و تجربه حداقل یک پروژه موفق سئو الزامی است.

قیمت گذاری منتورینگ سئو بسته به نوع وبسایت، تعداد جلسات و فردی یا تیمی بودن منتورینگ متفاوت است. برای استعلام شرایط و هزینه خدمات منتورینگ سئو فرم همین صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیرم.

اگر ظرفیت منتورینگ وجود داشته باشد، امکان برگزاری 2 جلسه در هفته نیز وجود دارد.

بله، پس از نهایی شدن دوره منتورینگ، گروه تلگرامی تشکیل می شود که امکان سوال و جواب تا پایان دوره به شما می دهد.

برای این نوشته امتیاز ثبت کنید