خدمات مشاوره سئو SEO سایت

مشاوره سئو

من چه خدماتی در مشاوره سئو به شما ارائه می دهم؟

مشاوره سئو حسام الدین کیانی خواه

مشاوره سئو چیست؟ سئو نیاز به مشورت هم دارد؟

اگر فرصت کافی برای خواندن محتوای صفحه ندارید، می توانید به این فایل صوتی گوش دهید :

خیلی از افراد و صاحبین کسب و کار که اقدام به تاسیس سایت خود می کنند، هیچ ایده ای از سئو ندارند. نمی دانند سئو چیست و چطور کار می کند و حتی سوال می کنند “چرا باید به سمت سئو برویم!” 

داشتن سایت در این دنیای رقابت امروزی صرفا یک محیط ظاهری پر از دکمه و تصویر نیست. داشتن سایت برای دیده شدن محصولات و خدمات در بین رقبای سرسخت است. برای همین هم خیلی از کسب و کارهای آنلاین به سمت سئو یا SEO حرکت می کنند.

سئو به خودی خود یک تخصص است که شامل دوره ها و مدارک مربوطه می شود و مانند سایر علوم کامپیوتری، فرایند یادگیری خودش را دارد. در سئو مهم تر از بک گراند تحصیلی و مدرک، تجربه است. تجربه تیم یا گروه مشاور سئو می تواند یک مزیت رقابتی برای کسب و کار در نتایج گوگل باشد.

یکی از خدمات مهمی که من در اختیار کسب و کارها، وبمسترها و حتی سایر سئوکارها قرار می دهد، خدمات مشاوره سئو است. 

مشاوره SEO یا همان مشاوره بهینه سازی سایت به این افراد کمک می کند تا سایت و اهداف سایت شان را بهتر بشناسند، دید خوبی به رقبای خود داشته باشند و با یک استراتژی منظم و قدم به قدم به اهداف کسب و کار خود نزدیک تر شوند. 

مشاوره سئو با حسام الدین کیانی خواه

همین حالا درخواست مشاوره سئو خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیرم

  چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

  مشاوره سئو و بهینه سازی سایت اگر همراه با دلسوزی و تعهد باشد، چندین هدف را دنبال می کند :

  •     * اولین و مهم ترین هدف خدمات مشاوره سئو سایت این است که صاحب کسب و کار یا وبمستر سایت، با کلمات و عبارات درآمدزا و یا پرترافیکی که مردم به دنبال آن هستند و در گوگل سرچ می کنند، آشنا می شود. این کلمات که به نام “کلمات کلیدی” آنها را می شناسیم، عباراتی هستند که اگر در آنها در نتایج صفحه اول گوگل باشید، درآمد شما را چندین برابر می کند.
  •     * شناخت کلمات کلیدی به تنهایی کافی نیست، تنظیم استراتژی سئو سایت بر پایه کلمات کلیدی مدنظر که من آنرا “آینده سایت” می نامم، با مشاوره سئو سایت واضح و مشخص می شود. اینکه قرار است چه روندی در تولیدمحتوا، در فعالیت روزانه و حتی اعتبار و برندینگ سایت انجام بگیرد، از جمله کارهایی است که با یک مشاوره به آن پرداخته می شود.
  •     * با یک مشاوره سئو اصولی و تمیز، علاوه بر اینکه به سایت خود توجه می کنید، نیم نگاهی هم به رقبا خواهید داشت. این رقبا هستند که نتایج گوگل را از آن خود کرده اند. پس باید با نگاهی به آنها، سئو سایت را پیش ببرید تا در نهایت بتوانید در تک تک رتبه ها آنها را از پیش روی خود بردارید.
  •     * مشکلات و هرآنچه که باعث می شود تا سئو سایت شما لطمه ببیند و یا رتبه دلخواه را کسب نکنید، در جلسات مشاوره سئو با من بررسی شده و راهکار لازم برای آن توسط بنده ارائه می شود.

  در نتیجه می توان گفت شما پس از جلسه مشاوره سئو دید خوبی در مورد موارد زیر خواهید داشت :

  •   * کلمات کلیدی اصلی کسب و کار خود را می شناسید
  •   * یک تقویم محتوایی و استراتژی منظم سئو برای سایت خود خواهید داشت
  •   * آشنایی خوبی در مورد سرچ کنسول سایت خود پیدا می کنید تا بتوانید آنرا تحلیل کنید
  •   * رقبای خود را می شناسید
  •   * راهکارهای لازم برای افزایش اعتبار سایت خود را پیدا خواهید کرد
  •   * سمت و سوی محتوایی سایت را خواهید شناخت
  •   * بودجه و هزینه پرسنل و اجرایی سئو سایت به دستتان خواهد آمد
  •   * مشکلات سئو و راهکارهای حل آنها را بدست خواهید آورد

  توجه : البته تمامی این موارد بستگی به نوع جلسه مشاوره و درخواست صاحب سایت یا کسب و کار دارد.

  مشاوره سئو به درد چه کسانی می خورد؟

  خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی برای تمام افرادی است که سایت دارند و می خواهند با سئو و با جذب ترافیک از گوگل بازدید یا درآمد سایت خود را افزایش دهند، به شدت توصیه می شود.

  چه کسی نمی خواهد در این دنیای پر رقابت امروزی دیده شود؟

  پس در همین اول باید گفت که برای تمام افراد صاحب سایت لازم و ضروری است.

  در اینجا مشخصا به این افراد می پردازیم :

  1. 1) صاحبین کسب و کارهای خانگی
  2. 2) صاحبین شرکت ها و استارتاپ ها
  3. 3) صاحبین کارگاه ها و کارخانه ها
  4. 4) مغازه دارها و فروشگاه دارها
  5. 5) اشخاص (رزومه، مدیران، بازیگر، خواننده، ورزشکار و …)
  6. 6) خبرگزاری ها و مجلات آنلاین
  7. 7) متخصصین سئو و فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ
  خدمات مشاوره سئو برای کسب و کارها، وبمسترها و ادمین سایت

  مشاور سئو کیست؟

  مشاور سئو یا SEO consultant کسی است که دانش و تخصص کافی در حوزه سئو (SEO) دارد و می تواند با توجه به تخصص و تجربه در حوزه سئو و بهینه سازی سایت، با یک استراتژی اصولی و طبق قواعد به روز موتورهای جستجو، با مشاوره سئو، اشکال ها و ایرادات سایت شما را استخراج کرده و با راهکارهای اصولی، سایت شما را در معرض دید بیشتری از مخاطبان هدف شما قرار دهد.

  فکر میکنم کامل ترین تعریفی بود که از مشاور سئو به شما ارائه دادم.

  مشاور سئو می تواند یک نفر یا یک تیم و گروه مشاوره سئو باشد، در هر صورت این فرد یا تیم، دکتری است که سایت شما را تحلیل و آنالیز کرده و برای درمان آن راه حل دارد.

  مشاور حرفه ای سئو علاوه بر تخصص و تجربه در زمینه سئو، یک سری مهارت های نرم هم دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شویم.

  مشاور سئو سایت کیست

  وظایف مشاور سئو چیست؟

  به طور کلی مشاور سئو وظیفه دارد تا راهنمای شما در طی مراحل سئو باشد یا حداقل مسیر یا رودمپ استراتژی سئو سایت شما را مشخص کند. جزئی ترین خدمات مشاور حرفه ای سئو در زیر لیست شده است :

  * استراتژی سئو و محتوای سایت شما را بررسی و در صورت امکان برنامه ریزی اولیه کند.

  * هدف اصلی از مشاوره، بهینه سازی جستجوی ارگانیک و به حداکثر رساندن ROI در سئو سایت باشد

  * به شما در تحقیق کلمات کلیدی اصلی و کیووردکپ ها کمک کند

  * گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس سایت شما را در بازه حداقل 3 ماهه بررسی و آنالیز کند.

  * نگاهی به رقبای سایت شما داشته باشد.

  * در صورت لزوم به هدف شما در فروش نهایی راهنمایی دهد

  * KPIهای کلیدی سئو سایت شما را شناسایی کند

  * نرخ کلیک، نرخ پرش، نرخ خروج و سایر فاکتورهای مارکتینگی شما را بررسی کند

  *  مشاوره را طبق پرسونای مشتری های شما و در جهت به نتیجه رسیدن KPIهای سایت شما ارائه دهد. 

  * مشکلات و کمبودها را شناسایی و راه حل ها را ارائه دهد

  مشاور سئو حرفه ای، دکتر سایت شماست

  وقتی مریض هستید و به مطب پزشک مراجعه می کنید، مسلما در وهله اول به دکتر اعتماد می کنید. تمام مشکلات، ناخوشی ها و احوالات خود را با او در میان می گذارید چرا که می دانید دکتر باید از حال جسمی و درونی شما باخبر باشد تا بتواند درمانی برایتان تجویز کند. نقش مشاور سئو برای سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی هم همین است.

  مشاور سئو کسی است که سایت کسب و کار شما را معاینه می کند، مشکلات و ناخوشی های آنرا می فهمد و برای تک تک آنها راه حل (درمان) تجویز می کند. بهترین مشاور سئو سایت می داند که در دل سایت شما چه خبر است، با یک نگاه حال سایت را درک می کند، زیرساخت سایت را چک می کند و نهایتا استراتژی اصولی سئو برای آن می چیند تا به مرور زمان سایت در نتایج موتورهای جستجو رتبه بگیرد.

  اینکه صاحبین کسب و کار به مشاور سئو اعتماد کنند خیلی مهم است. مشاور سئو که تعهد داشته و دلسوز باشد، می خواهد به روند رشد سایت کمک کند. معیارهای مختلفی را در نظر می گیرد تا بتواند باعث افزایش بازدید سایت یک کسب و کار و در نهایت درآمدزایی آن شود.

  در ادامه به معرفی ویژگی های شخصیتی و مهارت های لازم این فرد می پردازیم.

  بهترین مشاور سئو چه ویژگی هایی دارد؟

  قبل از انتخاب یک مشاور سئو برای سایت کسب و کارتان، باید شناختی از روحیات، منش و شخصیت این فردی که قرار است به شما مشاوره بدهد داشته باشید. آیا فرد مطمئنی است؟ آیا قابل اطمینان است؟ می توانید اطلاعات محرمانه کسب و کارتان را با او به اشتراک بگذارید؟

  اکثر افراد از طریق دوست و آشنا به مشاورین سئو معرفی می شوند و ازین طریق اعتماد لازم را به او دارند. اما اگر بخواهید به یک شرکت یا فرد غیرآشنا اعتماد کنید چطور؟

  من در اینجا به ویژگی های شخصیتی و اخلاقی یک مشاور سئو اشاره می کنم، ویژگی که کمتر به آن اشاره شده و فوق العاده در جلسات یا برای استخدام مشاور مهم است :

  ویژگی های شخصیتی مشاور سئو

  صداقت داشته باشد

  مشاور سئو باید در حین جلسه مشاوره، اطلاعات و تجربه ای که طی سال ها در حوزه سئو کسب کرده را در مورد کسب و کار شما به کار بگیرد، باید راهکارهای سئو خود را بدون منت و بی کم و کاست با شما به اشتراک بگذارد و به قول معروف کم فروشی نکند.

  صداقت در مشاوره سئو یک اصل مهم است

  محرم اسرار سایت شما باشد

  در طی جلسه مشاوره مسلما شما به عنوان صاحب کسب و کار یا سایت، لازم است اطلاعاتی را به این شخص ارائه دهید. از قبیل میزان فروش، میزان کلیک، آمار بازدیدکنندگان و … مسلما این اطلاعات محرمانه هر کسب و کاری است.

  مشاور سئو باید محرم اسرار سایت شما باشد و اطلاعات را در همان جلسه مشاوره گرفته و پیش خود حفظ کند.

  خوش بیان باشد

  طرز بیان راهکارها و راه حل های محتوایی و فنی سایت که توسط مشاور سئو به شما ارائه می شود باید شیوا، روان و واضح باشد به نحویکه هر کسی با هر میزان اطلاعات و سطحی بتواند از این اطلاعات یادداشت برداری کرده و متوجه موضوع شود.

  دلسوز و متعهد باشد

  تعهد و مسئولیت مشاور سئو از آن دسته ویژگی هایی است که امروزه در جامعه سئو کمتر دیده می شود. هستند مشاورین و شرکت های مشاور سئو که صرفا تا پای قرارداد رفتار خوبی دارند و پس از آن به یکباره همه چیز عوض می شود.

  تعهد و دلسوزی مشاور سئو باید تا جایی باشد که پروژه را پروژه شخصی خودش بداند.

  ویژگی های فنی و تخصصی مشاور سئو

  شما برای گرفتن راهکار و راه حل های لازم برای سایت کسب و کارتان به مشاور سئو مراجعه می کنید، می خواهید ببینید مشکل از کجاست که سایت تان رتبه نمی گیرد، مشکل از کجاست که سایت تان چند سال است که در نتایج گوگل درجا می زند و ازین قبلی سوال ها.

  پس این فرد علاوه بر ویژگی های اخلاقی و شخصیتی باید تجربه و تخصص لازم برای دادن راهکارها و راه حل های منطقی و اصولی سئو را داشته باشد که در نهایت شما بتوانید پس از جلسه مشاوره سئو، با انبوهی از اطلاعات جدید و شناخت مشکلات سایت به محل کار خود بروید.

  ویژگی های فنی و تخصصی مشاور سئو
  استراتژی تولید محتوا

  شناخت محتوا و آشنا به تولید محتوا

  محتوا (Content) مهم ترین ابزاری است که می توانید بوسیله آن در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بگیرید. مشاور سئو سایت می بایست خودش دست به قلم بوده و تجربه تولید محتوا را داشته باشد تا بتواند برای شما هم استراتژی محتوای سئو شده بچیند.

  کلمه کلیدی شناس!

  پایه و اساس هر جستجو، همان عبارتی است که در موتورهای جستجو وارد می شود. یعنی “کلمه کلیدی” مشاور سئو سایت باید کلمه کلیدی هر نوع کسب و کاری را با روش های مختلف و با ترکیبی از نبوغ و خلاقیت استخراج کند و لیستی از کلمات کلیدی هدفمند جلوی شما بگذارد تا بتوانید بهترین نتیجه را با رتبه گرفتن در این کلمات کلیدی کسب کنید.

  الگوریتم شناسی گوگل

  شناخت رفتار الگوریتم های گوگل

  مشاور سئو باید رفتار و قواعد موتورهای جستجو مخصوصا گوگل را بشناسد. بداند که اگر کار A را انجام دهد چه تاثیری روی رفتار سایت خواهد داشت و اگر کار B را انجام دهد چطور. شناخت رفتار الگوریتم های گوگل و اولویت هایی که باید در یک سایت رعایت شود، از جمله تخصص های یک مشاور سئو حرفه ای است.

  شناخت سئو داخلی سایت

  تخصص در سئوی داخلی سایت

  اینکه صفحات داخلی سایت چطور به هم لینک شده اند، اینکه مطالب سایت از لحاظ مفهومی و معنایی چطور دسته بندی شده اند و یا حتی اینکه ساختار درختی سایت رعایت شده یا نه، همه و همه از تخصص های لازم یک مشاور سئو ماهر است. سئوی داخل سایت یا On-page SEO موضوعی است که به شدت مهم است و به موتورهای جستجوی نظم و ترتیب داخلی سایت را یادآوری می کند.

  سئو خارجی سایت، اعتبارسازی

  لینک هایی که سایر سایت ها و حتی شبکه های اجتماعی برای سایت ما می سازند، همان اعتبار ما نزد موتورهای جستجو است. گروه مشاور سئو باید بداند که سئو خارجی سایت یا Off-Page SEO فقط و فقط بک لینک سازی نیست. اعتبار سازی همان چیزی است که می توان به مرور زمان برای گوگل شکل داد. مشاور سئو باید اعتمادسازی برای سایت را بلد باشد نه صرفا بک لینک سازی!

  آنالیز و تحلیل سایت

  توانایی آنالیز و تحلیل

  سئو یا SEO در واقع زیرمجموعه ای از دنیای وسیع دیجیتال مارکتینگ است و دیجیتال مارکتینگ هم با داده سر و کار دارد. یک مشاور سئو حرفه ای باید بتواند با ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ مخصوصا سئو مثل سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس و نرم افزارهای مربوطه کار کند و از داده ها و ترکیب آنها اطلاعات لازم برای ادامه روند سایت را استخراج کند. هنر سئوکار بدست آوردن داده نیست، بلکه توانایی تجزیه و تحلیل این داده هاست.

  انواع مشاوره سئو حسام الدین کیانی خواه

  یکی از خدمات فوق العاده ای که به آن افتخار می کنم، مشاوره رایگان سئو است. در این نوع مشاوره، شما می توانید سوال، مشکل و یا هرآنچه که از سئو سایت خود نمی دانید و برای شما مانع ایجاد کرده است بپرسید و راه حل آنرا دریافت کنید.  این نوع مشاوره با رزرو زمان قبلی و به مدت زمان محدود (نهایت 10 دقیقه) انجام می شود.

  مشاوره حرفه ای سئو

  این نوع مشاوره به قول من “دل و روده سایت شما را بیرون می آورد.” در مشاوره حرفه ای سئو زمان بیشتری به آنالیز و تحلیل تخصصی سایت شما اختصاص پیدا می کند. در طی این مشاوره، هر آنچه که لازم است از سایت و سئو آن بدانید در اختیارتان قرار می گیرد. این مشاوره با رزرو زمان قبلی و به مدت یک ساعت با شخص بنده انجام می گیرد.

  مشاوره رایگان سئو

  مشاوره رایگان سئو، یکی از با ارزش ترین خدماتی است که به آن افتخار میکنم و به کاربران و بازدیدکنندگان سایتم ارائه می دهم. این مشاوره که به نام مشاوره آنلاین سئو نیز مطرح است، بدون حضور و جلسه فیزیکی انجام می شود.

  این نوع مشاوره برخلاف مشاوره تخصصی سئو به صورت کاملا رایگان در قالب تماس تلفنی (مشاوره تلفنی سئو) یا واتس اپ (و سایر اپ های مشابه) انجام می شود و شما می توانید به مدت محدود، سوالات و ابهامات سئویی خود را از من بپرسید و راهکارهای لازم به شما داده می شود. در صورتیکه با واتس اپ امکان برقراری ارتباط نداشته باشید، ارتباط از طریق اسکایپ Skype یا گوگل میت Google Meet پیشنهاد می شود.

  خدمت مشاوره رایگان سئو برای اولین بار است که به این صورت در وب فارسی ارائه می شود و ازین بابت خوشحالم که با این پویش، ثابت می کنم که ارائه ارزش و خدمات را در اولویت کارهای خودم می دانم.

  در مشاوره رایگان سئو به این موارد می پردازم

  محتوانویسی

  محتوانویسی درست

  خیلی از سایت ها و کسب و کارها هنوز نمی دانند چطور محتوا بنویسند و همین مشکل باعث می شود که رتبه لازم را در نتایج گوگل نگیرند. راجع به محتوا کلی حرف برای زدن داریم.

  بررسی مشکلات داخلی سایت در مشاوره رایگان سئو

  مشکلات داخلی سایت

  با این صحبت کوتاه، می توانید به یک جمع بندی برسید که در داخل سایتتان چه مشکلی از لحاظ سئو وجود دارد. به این نوع مشاوره، مشاوره On-Page می گوییم.

  بررسی آف پیج سئو در مشاوره رایگان

  رفتار خارج از سایت

  بسیاری از وبمستران و سئوکاران رفتار غیرطبیعی در بک لینک سازی و سوشال سیگنال دارند. در این خصوص شما را به سمت رفتار طبیعی و درنتیجه افزایش اعتبار سایتتان راهنمایی می کنم.

  بررسی و آنالیز سئو تکنیکال

  مسائل سئو تکنیکال

  تکنیکال سئو یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که اگر در سایتتان رعایت نشده باشد، با وجود تولید محتوای خیلی مفید اما باز هم شما را از کسب نتایج در گوگل باز می دارد.

  و هر آنچه که به شما کمک می کند تا بازدید سایت خود را افزایش دهید

  راه های برقراری ارتباط برای مشاوره رایگان

  تماس صوتی

  امکان مشاوره از طریق برقراری تماس صوتی واتس اپ

  تماس تصویری

  امکان مشاوره از طریق برقراری تماس تصویری واتس اپ (شرکت ها و سازمان ها)

  همین حالا با واتس اپ پیام دهید

  جزئیات مشاوره رایگان سئو با حسام الدین کیانی خواه

  زمان محدود

  فرصت مشاوره های رایگان سئو با توجه به حجم درخواست ها محدود و نهایتا 10 دقیقه می باشد. در همین فرصت شما می توانید به تعدادی از جواب سوال هایتان برسید.

  مشاوره با بنده

  مشاوره شما با شخص بنده خواهد بود. من تجربه پروژه ها و مشاوره های متعدد سئویی را داشته ام و می توانم به شما کمک کنم. در اینجا با من بیشتر آشنا شوید.

  سیستم نوبت دهی

  با توجه به حجم درخواست ها و برای اینکه فرصت کافی به درخواست کنندگان برای مشاوره رایگان برسد، سیستم نوبت دهی ایجاد شده که در صورت شلوغی روز، به شما نوبت اختصاصی داده می شود.

  نوبت اختصاصی مشاوره

  شرکت کنندگان مشاوره سئو رایگان، می توانند در صورت لزوم نسبت به اخذ نوبت اختصاصی مشاوره اقدام کنند. برای این شرکت کنندگان اولویت مشاوره تخصصی سئو بالاتر است.

  مشاوره سئو برای شرکت ها

  شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی که قصد مشاوره رایگان سئو سایت شان را دارند این فرصت برایشان فراهم شده تا با شناخت سایت شان بتوانند برنامه ریزی لازم برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود را داشته باشند.

  مشاوره حرفه ای سئو

  با مشاوره حرفه ای سئو، هم با فرایند سئو سایت تان آشنا شوید و هم شاهد افزایش قدم به قدم جایگاه سایت در نتایج گوگل باشید.

  مشاوره حرفه ای سئو یکی از بهترین و خاص ترین خدمات سئو است که من در اختیار صاحبین سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی می گذارم.

  در این نوع مشاوره سئو، سایت شما توسط شخص بنده (حسام الدین کیانی خواه) به طور ویژه و در یک زمان 2 ساعته مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. از مباحث اولیه مارکتینگ سایت شما مثل محصول یا خدمات و نحوه معرفی آنها گرفته تا مباحث کاملا تخصصی و تکنیکال سئو مثل ساختار بندی On-Page و Off-page و بررسی کدهای HTML و کلمات کلیدی و … در دستور کار مشاوره سئو حرفه ای است. ضمنا در مورد برندینگ شما و استفاده از آن برای سئو سایت تان هم صحبت خواهم کرد.

  اگر هم به تازگی می خواهید فعالیت سایت خود را شروع کنید، من مشاوره لازم در خصوص طراحی همراه با سئو فنی مطلوب را به شما می دهم به نحویکه سایتی اصولی و سئومحور برای خود پایه ریزی کنید.

  طی این نوع مشاوره، بهترین مشاوره سئو را از لحاظ کیفی دریافت خواهید کرد.

  مشاوره تخصصی سئو

  در مشاوره حرفه ای سئو چه خبر است؟

  یک کلام :

  سایت شما را زیر و رو می کنم

  بررسی زیرساخت سایت

  مشاوره سئو زیر ساخت سایت

  زیر ساخت سایت در ابتدا کنترل شده تا بتوان برای موارد تکنیکال تر بهتر تصمیم گرفت. می خواهیم خانه از پای بست اصولی چیده شود.

  استراتژی تولید محتوا

  مشاوره سئو استراتژی محتوا

  وقت این است که به طور هدفمند و حساب شده تولید محتوا کنید.

  مشاوره سئو کلمات کلیدی

  آیا کلمات کلیدی تان بر اساس هدف سایت تان چیده شده؟ این مورد را بررسی کرده و یک جمع بندی در خصوص کلمات کلیدی سایت دارم.

  استراتژی بک لینک سایت

  مشاوره سئو بک لینک ها

  بک لینک های سایت شما را با ابزارهای مختلف بررسی می کنم تا ببینم در لینک سازی چه کرده اید.

  سئو تکنیکال

  مشاوره سئو تکنیکال

  باهم به بررسی موارد فنی شامل URLها، Canonicalها، صفحات زامبی، صقحات یتیم، Headerها، سرعت سایت و کدهای HTML و بررسی درخواست های Request و Response و … می پردازیم.

  سئو محلی Local SEO

  مشاوره Local SEO

  شما باید در محدوده محل کسب و کار خود دیده شوید. اگر تا به الان اسمی از سایت تان در محدوده جغرافیایی شما نبوده، حتما نیاز به بهینه سازی سئوی محلی دارید.

  آنالیز لینک سازی داخلی

  مشاوره لینک سازی داخلی

  ساختار لینک سازی داخلی شما بررسی شده و پیشنهادهای لازم برای لینک سازی در جهت رتبه گرفتن کلمات کلیدی هدف به شما داده می شود.

  مشاوره برندینگ در سئو​

  برای برندینگ سایت و کسب و کارتان چه کرده اید؟ منتظرید خود به خود شناخته شوید؟ با هم برند و حضور پررنگ آنرا در داخل و خارج از سایت تان بررسی می کنیم.

  قیمت مشاوره سئو حرفه ای در سال 1403

  زمان بندی

  زمان مشاوره تخصصی یک ساعت تعیین شده است.

  نحوه ثبت نام

  برای ثبت نام در مشاوره تخصصی سئو می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر نوبت دهی خود از طریق ایمیل باشید.

  پلت فرم ارتباط

  نحوه ارتباط و مشاوره در حال حاضر و با توجه به شرایط، به صورت غیرحضوری و از طریق تماس واتس اپ یا اسکایپ است.

  هزینه مشاوره حرفه ای

  هزینه این مشاوره حرفه ای سئو برای یک ساعت زمان مشاوره، 1.200 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

  1 جلسه

  1/200/000 تومان /یک ساعت
  • رسیدگی به مشکلات اصلی سئو سایت
  • ارورها و مشکلات سرچ کنسول
  • بررسی عدم رشد ترافیک سایت
  • بررسی کلمات کلیدی
  • بررسی رقبا

  1 جلسه

  2/200/000 تومان /دو ساعت
  • رسیدگی به مشکلات اصلی سئو سایت
  • بررسی دقیق تر گوگل سرچ کنسول
  • ارورها و مشکلات سرچ کنسول
  • بررسی عدم رشد ترافیک سایت
  • بررسی کلمات کلیدی
  • بررسی رقبا

  2 جلسه

  2/400/000 تومان /یک ساعت
  • رسیدگی به مشکلات اصلی سئو سایت
  • ارورها و مشکلات سرچ کنسول
  • بررسی عدم رشد ترافیک سایت
  • بررسی کلمات کلیدی
  • بررسی رقبا

  جزئیات بیشتری از مشاوره حرفه ای سئو

  زمان بندی

  زمان مشاوره تخصصی یک ساعت تعیین شده است.

  نحوه ثبت نام

  برای ثبت نام در مشاوره تخصصی سئو می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر نوبت دهی خود از طریق ایمیل باشید.

  پلت فرم ارتباط

  نحوه ارتباط و مشاوره در حال حاضر و با توجه به شرایط، به صورت غیرحضوری و از طریق تماس واتس اپ یا اسکایپ است.

  هزینه مشاوره حرفه ای

  هزینه این مشاوره حرفه ای سئو برای یک ساعت زمان مشاوره، 750 هزار تومان درنظر گرفته شده است.

  نمونه سوالاتی که در جلسه مشاوره SEO از من سوال می شود :

  1

  به دنبال افزایش ترافیک سایت هستیم، با چند شرکت سئو هم همکاری داشتیم اما ناموفق بود. چطور باید ترافیک سایت مان رو زیاد کنیم؟

  افزایش ترافیک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و باید تمام این عوامل بررسی شوند. زیرساخت سایت، کارهای سئو داخلی که برایتان انجام شده، وضعیت رقبا و سئو خارجی سایت شما، سابقه فعالیت سایت و …. باید بررسی شوند تا دلیل عدم افزایش ترافیک سایت شما مشخص شود و راهکاری دقیق برای بالابردن ترافیک سایت داده شود. 

  2

  روی کلمات کلیدی اصلی سایت به صفحه اول گوگل رسیده ایم، اما یک سال است هرکاری می کنیم رتبه سایت تکان نمی خورد! راهکار شما چیست؟

  این موضوع در خصوص خیلی از وبسایت هایی که به صفحه اول گوگل می رسند صادق است. اول باید وضعیت رقبا و سابقه فعالیت شان بررسی شود. در سئو صفحه اول گوگل شما باید 9 رقیب سر و کار دارید که باید از آنها جلو بزنید، پس وضعیت سئو داخلی و خارجی آنها هم مهم است. پس از بررسی وضعیت سئو آنها که من خودم با روش swot استخراج می کنم، نقطا قوت و ضعف سایت شما مشخص می شود و آنوقت است که باید دید روی کدام حوزه از سئو سایت تان باید بیشتر کار کرد.

  3

  رقبای خیلی سختی نداریم، فکر میکنم کلمات کلیدی سختی هم نداشته باشیم اما هرکاری میکنیم به صفحه اول گوگل نمی رسیم. چکار باید کرد؟

  اینکه کلمات کلیدی سخت یا رقبای سرسختی ندارید، باید با ابزار بررسی شود. نگاه چشمی صرفا به بعضی از کلمات و رقبا نمی تواند نشاندهنده آسان بودن یک کلمه یا حوزه باشد. رقبای شما قبل از جلسه مشاوره مختصری آنالیز و بررسی شده و وضعیت کلمات کلیدی شما هم بین آنها کنترل می شود. در این صورت، توصیه های لازم برای غلبه بر رقبا روی کلمات کلیدی مدنظر داده می شود.

  نظر مشتریان در خصوص مشاوره سئو با حسام الدین کیانی خواه 

  مشتری 1 : حوزه آگهی (سایت مشابه دیوار)

  مشتری 2 : حوزه مجله کارآفرینی (سایت کارنکن)

  با مشاوره حرفه ای سئو، آینده سایت تان را تضمین کنید

  همین حالا از طریق فرم زیر برای رزرو زمان مشاوره اقدام کنید

   سوالات متداول:

   اگر می خواهید در نتایج گوگل رتبه سایت خود را بالاتر ببرید و به درآمد و جذب ترافیک بیشتر برسید، سئو حتما نیاز شماست. مشاوره سئو هم به شما کمک می کند تا با صرف هزینه کمتری و با دستان خودتان سئو سایت را انجام دهید.

   الزاما اینطور نیست. من یا سعی می کنم مشکلات سئو سایت شما را حل کنم یا حداقل راهکار لازم را به شما ارائه می دهم و تلاش خود را می کنم تا سوالی از شما بی پاسخ نماند. تعهد به مشاوره اصولی، از جمله ویژگی های اخلاقی است که در مشاوره ها رعایت می شود.

   مشاوره های رایگان و تخصصی در سال 1401 با شخص بنده (حسام الدین کیانی خواه) انجام می گیرد. بنده چندین سال در سئو مشغول فعالیت هستم و تجربه پروژه های کوچک و بزرگ زیادی را دارم. با من بیشتر آشنا شوید.

   پشتیبانی سئو یک فرایند مشاوره دائمی است که در مشاوره های معمول سئو (رایگان و اختصاصی) طبقه بندی نمی شود. برای پشتیبانی مشاوره ای سئو از طریق صفحه تماس با من درخواست خود را ارسال نمایید.

   نظرات

   34 نظر در مورد خدمات مشاوره سئو SEO سایت

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   1. سلام و عرض ادب
    آقای کیانی عزیز ما دو ماهیی هست که در سایتمون هرچی مطلب می زاریم ایندکس نمیشه!
    و اینکه مقالات و صفحات مهممون نهایت تا پیج دوم گوگل میاد دیگه رشد نمیکنه!!
    میخواستم بدونم این موارد راهکار داره؟ آیا تا حل شدن مشکل در کنار ما هستید؟
    ممنون از شما

    لایک

    1. سلام وقت بخیر
     ایندکس نشدن سایت تون میتونه از محدود بودن بودجه خزش تون یا کم ارزش بودن محتوای صفحات تون باشه
     در خصوص رتبه نگرفتن هم دلایل مشابه هست، یعنی شاید محتوای کم ارزشی تولید میکنید یا اینکه از لحاظ سئو بهینه سازی های لازم رو انجام نمیدید
     احتمال زیاد هست و در کل باید بررسی بشه
     خواستید میتونید از طریق راه های ارتباطی با بنده در تماس باشید

     26

   2. اقا سلام وقت شما بخیر باشه
    سایتی داریم پنالتی شده (خیلی از نتایجش حذف شده)
    در مشاوره سئو فقط راه حل میگید اجراش کنیم یا کنارمون هستید تا برطرف کردن مشکل؟؟؟

    لایک

    1. سلام وقت بخیر
     در جلسه مشاوره سئو صرفا مشکل بررسی میشه و راه حل خدمتتون تقدیم میشه که خودتونید اجرا میکنید

     28

   3. درود و وقت بخیر خدمت شما
    ما یک پیج ایسنتاگرام در حوزه پوشاک (مانتو) داریم تقریبا بازدید کننده خوبی ام داره.
    می خواستم بدونم برای فروش بیشتر حتما باید از وبسایت استفاده کرد؟!
    برای مشاوره سئو با شما از کجا باید اقدام کنیم؟

    17

    1. سلام وقت بخیر
     بستگی به خودتون داره! اگر از سایت و خدمات سئو استفاده کنید که کانال درآمدی تون چندبرابر میشه
     برای مشاوره سئو میتونید فرم بالای صفحه رو پر کنید

     لایک

   4. درود بر شما
    وقتتون بخیر

    ما یک سایت در زمینه فروش ساعت داریم، آیا از شما میتونیم به عنوان مشاور سئو و منتور در یک بازه زمانی استفاده کنیم؟

    17

   5. درود بر شما
    سایتتون رو نگاه کردم مطالب خوبی به اشتراک گذاشتید
    میخوام بدونم آیا توضیحاتی که شما در جلسه مشاوره سئو می دهید به صورت شفاهی و تئوری هست یا اینکه به طور عملی وارد سایت ما میشید، با تحلیل و درآوردن مشکلات توضیحات رو به طور کاملاً ساده بیان میکنید؟ ممنون میشم توضیح بدید.

    34

    1. درود بر شما جناب علیپور
     جلسات مشاوره سئو کاملا به صورت عملی و کیس استادی بررسی میشه و من در جلسات مشاوره تئوری نخواهم گفت مگر برای درک مطلب بیشتر!

     32

   6. سلام
    شرکتی هستیم در مشهد، هدفمون اینه که در نتایج گوگل دیده بشیم و ترجیحا به رتبه صفر یا یک برسیم
    مشاوره سئو در مشهد هم قبول میکنید؟

    لایک

   7. سلام جناب کیانی
    من خیلی وقته پیج تون رو دنبال میکنم
    خواستم وقت مشاوره سئو با شما رزرو کنم ولی گویا فرم ارور میده
    چطور میتونم باهاتون در ارتباط باشم؟

    36

    1. سلام وقت بخیر
     از طریق صفحه تماس با من میتونید در ارتباط باشید
     فرم مشاوره سئو هم تست کردم مشکل نداره، احتمالا مشکل لحظه ای بوده

     38

   8. سلام و وقت بخیر خدمت شما مهندس گرامی
    طی صحبت تلفنی، مقرر شد پروپورزال سئو برای مجموعه ارسال شود
    منتظر فایل ارسالی شما جهت امور سئو هستیم
    با تشکر

    لایک

   9. salam aghaye kiyanikhah
    bebakhshid soali dashtam, ba tavajoh be sharayete feeli aya mitoonim rooye seo hesab konim? sherkati hastim dar hozeye lavazeme pesheki
    mamnoonam

    لایک

    1. سلام وقت شما بخیر
     بله، کانال سئو همیشه بهترین و مطمئن ترین کانال بازاریابی هر مجموعه ای هست. شما چه از گوگل و چه از سایر موتورهای جستجو میتونید ورودی از سایت دریافت کنید

     72

   10. سلام آقای کیانی خواه
    بنده از کانال آپارات با شما آشنا شدم
    پروژه عملی سئو رو دیدم، عالیه، لطفا ادامه بدین
    برای سایت مجموعه مون هم نیاز به یک یا دو جلسه مشاوره داریم
    ممنون میشم تایم بفرمایید
    با تشکر

    لایک

    1. سلام، خیلی ممنونم از نظرتون
     لطفا فرم مشاوره سئو رو پر بفرمایید تا باهاتون در تماس باشم

     92

   11. سلام و عرض ادب
    خیلی ممنون از توضیحات کامل تون
    ما قبلا مشاوره سئو از یکی از همکارانتون گرفتیم، متاسفانه راضی نبودیم. یه سری بدیهیات رو اشاره کردن که خودمون هم کم و بیش میدونستیم
    میخواستم ببینم مشاوره شما به چه صورته؟ ما در حوزه پزشکی کار میکنیم و مشکل رتبه گرفتن داریم

    لایک

    1. سلام خدمت شما
     خیلی پوزش میخوام از تجربه پیش اومده برای شما
     مشاوره بنده به دو صورت رایگان و تخصصی ارائه میشه که توضیح در صفحه موجوده
     اگر مشکل تون رتبه گرفتن هست، با یه مشاوره چند دقیقه ای حل نمیشه، سایت و سرچ کنسول باید بررسی بشه تا ببینیم مشکل از کجاست

     لایک

   12. سلام و عرض ادب
    سایت شرکت در مرحله طراحی هست و میخوایم همزمان هم سئو رو شروع کنیم
    درخواست مشاوره اختصاصی هم خدمتتون فرستاده شد
    ممنون میشم در اسرع وقت جلسه ای رو داشته باشیم
    مدیری هستم، سرپرست مارکتینگ ایمن ترابر آسیا
    مچکرم

    لایک

   13. خدمات مشاوره سئو به شرکت ها هم ارائه میدید؟
    ما مجموعه دیجیتال مارکتینگ در مشهد هستیم و برای مشتری هامون که برای مشاوره سئو سمت ما میان نیاز داریم که این مشاوره از سمت شما داده بشه
    امکان همکاری به این صورت دارید؟

    لایک

   14. نرخ مشاوره تون به چه صورته؟
    ما یک شرکتی هستیم در زمینه لوله های پلیکا فعالیت داریم و میخوایم تازه سایت مون رو راه اندازی کنیم
    ممنون میشم با ایمیل با بنده در تماس باشید

    لایک

    1. نرخ مشاوره سئو برای سال 1401، ساعتی 450 هزار تومان هست
     که البته قبل از جلسه سایت و سرچ کنسول شما بررسی میشه

     لایک

   15. سلام آقای کیانی
    من شما رو از پیج اینستاتون دنبال میکنم
    مطالب خیلی خوبی میذارم، ممنون
    امیدوارم موفق باشید

    97

   5/5 - (2 امتیاز)

   نظرات

   34 نظر در مورد خدمات مشاوره سئو SEO سایت

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   1. سلام و عرض ادب
    آقای کیانی عزیز ما دو ماهیی هست که در سایتمون هرچی مطلب می زاریم ایندکس نمیشه!
    و اینکه مقالات و صفحات مهممون نهایت تا پیج دوم گوگل میاد دیگه رشد نمیکنه!!
    میخواستم بدونم این موارد راهکار داره؟ آیا تا حل شدن مشکل در کنار ما هستید؟
    ممنون از شما

    لایک

    1. سلام وقت بخیر
     ایندکس نشدن سایت تون میتونه از محدود بودن بودجه خزش تون یا کم ارزش بودن محتوای صفحات تون باشه
     در خصوص رتبه نگرفتن هم دلایل مشابه هست، یعنی شاید محتوای کم ارزشی تولید میکنید یا اینکه از لحاظ سئو بهینه سازی های لازم رو انجام نمیدید
     احتمال زیاد هست و در کل باید بررسی بشه
     خواستید میتونید از طریق راه های ارتباطی با بنده در تماس باشید

     26

   2. اقا سلام وقت شما بخیر باشه
    سایتی داریم پنالتی شده (خیلی از نتایجش حذف شده)
    در مشاوره سئو فقط راه حل میگید اجراش کنیم یا کنارمون هستید تا برطرف کردن مشکل؟؟؟

    لایک

    1. سلام وقت بخیر
     در جلسه مشاوره سئو صرفا مشکل بررسی میشه و راه حل خدمتتون تقدیم میشه که خودتونید اجرا میکنید

     28

   3. درود و وقت بخیر خدمت شما
    ما یک پیج ایسنتاگرام در حوزه پوشاک (مانتو) داریم تقریبا بازدید کننده خوبی ام داره.
    می خواستم بدونم برای فروش بیشتر حتما باید از وبسایت استفاده کرد؟!
    برای مشاوره سئو با شما از کجا باید اقدام کنیم؟

    17

    1. سلام وقت بخیر
     بستگی به خودتون داره! اگر از سایت و خدمات سئو استفاده کنید که کانال درآمدی تون چندبرابر میشه
     برای مشاوره سئو میتونید فرم بالای صفحه رو پر کنید

     لایک

   4. درود بر شما
    وقتتون بخیر

    ما یک سایت در زمینه فروش ساعت داریم، آیا از شما میتونیم به عنوان مشاور سئو و منتور در یک بازه زمانی استفاده کنیم؟

    17

   5. درود بر شما
    سایتتون رو نگاه کردم مطالب خوبی به اشتراک گذاشتید
    میخوام بدونم آیا توضیحاتی که شما در جلسه مشاوره سئو می دهید به صورت شفاهی و تئوری هست یا اینکه به طور عملی وارد سایت ما میشید، با تحلیل و درآوردن مشکلات توضیحات رو به طور کاملاً ساده بیان میکنید؟ ممنون میشم توضیح بدید.

    34

    1. درود بر شما جناب علیپور
     جلسات مشاوره سئو کاملا به صورت عملی و کیس استادی بررسی میشه و من در جلسات مشاوره تئوری نخواهم گفت مگر برای درک مطلب بیشتر!

     32

   6. سلام
    شرکتی هستیم در مشهد، هدفمون اینه که در نتایج گوگل دیده بشیم و ترجیحا به رتبه صفر یا یک برسیم
    مشاوره سئو در مشهد هم قبول میکنید؟

    لایک

   7. سلام جناب کیانی
    من خیلی وقته پیج تون رو دنبال میکنم
    خواستم وقت مشاوره سئو با شما رزرو کنم ولی گویا فرم ارور میده
    چطور میتونم باهاتون در ارتباط باشم؟

    36

    1. سلام وقت بخیر
     از طریق صفحه تماس با من میتونید در ارتباط باشید
     فرم مشاوره سئو هم تست کردم مشکل نداره، احتمالا مشکل لحظه ای بوده

     38

   8. سلام و وقت بخیر خدمت شما مهندس گرامی
    طی صحبت تلفنی، مقرر شد پروپورزال سئو برای مجموعه ارسال شود
    منتظر فایل ارسالی شما جهت امور سئو هستیم
    با تشکر

    لایک

   9. salam aghaye kiyanikhah
    bebakhshid soali dashtam, ba tavajoh be sharayete feeli aya mitoonim rooye seo hesab konim? sherkati hastim dar hozeye lavazeme pesheki
    mamnoonam

    لایک

    1. سلام وقت شما بخیر
     بله، کانال سئو همیشه بهترین و مطمئن ترین کانال بازاریابی هر مجموعه ای هست. شما چه از گوگل و چه از سایر موتورهای جستجو میتونید ورودی از سایت دریافت کنید

     72

   10. سلام آقای کیانی خواه
    بنده از کانال آپارات با شما آشنا شدم
    پروژه عملی سئو رو دیدم، عالیه، لطفا ادامه بدین
    برای سایت مجموعه مون هم نیاز به یک یا دو جلسه مشاوره داریم
    ممنون میشم تایم بفرمایید
    با تشکر

    لایک

    1. سلام، خیلی ممنونم از نظرتون
     لطفا فرم مشاوره سئو رو پر بفرمایید تا باهاتون در تماس باشم

     92

   11. سلام و عرض ادب
    خیلی ممنون از توضیحات کامل تون
    ما قبلا مشاوره سئو از یکی از همکارانتون گرفتیم، متاسفانه راضی نبودیم. یه سری بدیهیات رو اشاره کردن که خودمون هم کم و بیش میدونستیم
    میخواستم ببینم مشاوره شما به چه صورته؟ ما در حوزه پزشکی کار میکنیم و مشکل رتبه گرفتن داریم

    لایک

    1. سلام خدمت شما
     خیلی پوزش میخوام از تجربه پیش اومده برای شما
     مشاوره بنده به دو صورت رایگان و تخصصی ارائه میشه که توضیح در صفحه موجوده
     اگر مشکل تون رتبه گرفتن هست، با یه مشاوره چند دقیقه ای حل نمیشه، سایت و سرچ کنسول باید بررسی بشه تا ببینیم مشکل از کجاست

     لایک

   12. سلام و عرض ادب
    سایت شرکت در مرحله طراحی هست و میخوایم همزمان هم سئو رو شروع کنیم
    درخواست مشاوره اختصاصی هم خدمتتون فرستاده شد
    ممنون میشم در اسرع وقت جلسه ای رو داشته باشیم
    مدیری هستم، سرپرست مارکتینگ ایمن ترابر آسیا
    مچکرم

    لایک

   13. خدمات مشاوره سئو به شرکت ها هم ارائه میدید؟
    ما مجموعه دیجیتال مارکتینگ در مشهد هستیم و برای مشتری هامون که برای مشاوره سئو سمت ما میان نیاز داریم که این مشاوره از سمت شما داده بشه
    امکان همکاری به این صورت دارید؟

    لایک

   14. نرخ مشاوره تون به چه صورته؟
    ما یک شرکتی هستیم در زمینه لوله های پلیکا فعالیت داریم و میخوایم تازه سایت مون رو راه اندازی کنیم
    ممنون میشم با ایمیل با بنده در تماس باشید

    لایک

    1. نرخ مشاوره سئو برای سال 1401، ساعتی 450 هزار تومان هست
     که البته قبل از جلسه سایت و سرچ کنسول شما بررسی میشه

     لایک

   15. سلام آقای کیانی
    من شما رو از پیج اینستاتون دنبال میکنم
    مطالب خیلی خوبی میذارم، ممنون
    امیدوارم موفق باشید

    97