خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو شامل مجموعه خدماتی در زمینه SEO (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) است که با اجرای حرفه ای و اصولی آن، سایت در رتبه های برتر نتایج جستجو قرار می گیرد. همین امر موجب افزایش اعتبار، افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش مجموعه شما خواهد شد.

خدمات سئو حرفه ای شامل پکیج خدمات سئو فنی، سئو داخلی، سئو محتوا، اقدامات سئو خارجی و در نهایت برندینگ در فضای آنلاین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع خدمات سئو و جزئیات آن فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیرم:

مجموعه خدمات سئو سایت حسام الدین کیانی خواه

منظور از خدمات سئو سایت چیست؟

شاید تا همین چندسال پیش سئو خیلی بین کسب و کارهای ایرانی شناخته شده نبود، اما با رشد فضای آنلاین و استفاده بیش از پیش کاربران از موتورهای جستجو (مثل گوگل) حضور در نتایج جستجو به یک فرصت ارزشمند تبدیل شد. هر وبسایتی که در نتایج جستجو (روی کلمات کلیدی) بالاتر از بقیه باشد، میزان بازدید بیشتری دریافت کرده و در نتیجه به اهداف فروش کسب و کار خود رسیده است. 

با این مقدمه، خدمات سئو سایت به مجموعه خدماتی گفته می شود که بر روی سایت انجام گرفته و در نهایت منجر به افزایش رتبه و بازدید شما از طریق موتورهای جستجو (مثل گوگل) می گردد. پکیج خدمات سئو معمولا شامل خدمات سئو فنی (تکنیکال)، خدمات سئو داخلی (On-Page)، خدمات سئو خارجی (Off-Page) و خدمات سئو محلی (Local) می شود.

این خدمات در قالب های مختلف اجرای پروژه سئو ، مشاوره سئو ، منتورینگ سئو ، کوچینگ سئو و تدریس سئو به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

لیست خدمات سئو سایت

با برون سپاری پروژه سئو به تیم حسام الدین کیانی خواه، کلیه اقدامات سئو به صورت اجرایی توسط ما انجام خواهد شد.

مشاوره سئو

مشاوره جلسه ای سئو به شما کمک می کند مشکلات، ابهام ها و سوالات خود در مورد سئو سایت را رفع کنید.

منتورینگ سئو

جلسات پیوسته و مداوم مشاوره به صورت منتورینگ تعریف می شود. در این حالت من به عنوان مشاور دائمی در کنار شما خواهم بود.

کوچینگ سئو

کوچینگ سئو

کوچینگ سئو که حالت پیشرفته تر منتورینگ است، در قالب یک مربی شخصی به صورت لحظه ای در کنار شماست.

من کی هستم؟

من حسام الدین کیانی خواه، متخصص و مشاور سئو هستم. کار خودم رو در سئو از سال 1395 با شکست یک کسب و کار اینترنتی و تجربه گرفتن از اون شروع کردم و از اون موقع تا الان در حال آموزش، اجرای پروژه های سئو و مشاوره به مجموعه های مختلف در زمینه سئو هستم.

از اواسط سال 1402 مجموعه خدمات سئو خودم رو گسترش دادم و امروز با تیم کوچیکی که دارم با بیش از 10 مجموعه نام آشنای داخلی برای سئو سایت همکاری میکنم.

مهم ترین اصلی که بهش متعهدم اینه که کسب و کارهایی که به مجموعه خدمات من اعتماد میکنن، من این اعتماد رو در قالب افزایش رتبه و بازدید در نتایج گوگل بهشون برمیگردونم.

من کی هستم
تجربه سئو
0 +
خدمات سئو
0
کلمات کلیدی رتبه دار
0 +
برندها
0 +

برندهایی که به من اعتماد کردن

نمونه برندهایی که در این سالها انواع خدمات سئو سایت را برایشان با افتخار اجرا کرده ام

چه نتایجی خلق کردم؟

نتایج سئو معمولا به صورت کسب رتبه یا افزایش ترافیک از طریق گوگل خود را نمایش می دهند. با وجود تیمی منسجم، نتایج سئو برای برندها و کسب و کارهای مختلف به نحوی بوده اند که رضایت اکثرشان را به دنبال داشته و در ادامه همکاری در زمینه های بیشتری در حوزه خدمات بهینه سازی سایت را به دنبال داشته اند.

تصویر روبرو نمونه ای از نتایج خلق شده فرایند خدمات سئو سایت در قالب اجرا، مشاوره یا منتورینگ سئو است. این تصویر، تصویری از رشد یک کسب و کار را در نتایج گوگل نشان می دهد.

تحلیل و آنالیز

در ابتدا سایت به کمک ابزارهای دردسترس به طور کلی آنالیز می شود. این آنالیز هم در سطح سایت و هم در سطح رقبا صورت می گیرد.

نیازسنجی

با توجه به آنالیز صورت گرفته، نیازسنجی لازم در خصوص نوع و شرایط همکاری، بودجه و امکانات مدنظر برای سئو انجام می گیرد.

تحقیق کلمات کلیدی

با توجه به تحلیل داخلی و خارجی سایت، تحقیق کلمات کلیدی با توجه به نیازسنجی و KPIهای مدنظر صورت می گیرد.

مراحل اجرای خدمات سئو

فرایند خدمات سئو سایت

آنالیز و رصد

با اجرای کلیه اقدامات سئو، حال نوبت به رصد دائمی و مانیتورینگ کلمات کلیدی سایت به همراه فعالیت رقبا می رسد. اینکار به کمک ابزارهای سئو انجام می شود.

بهینه سازی های داخلی

هر وبسایتی برای شروع نیاز به بهینه سازی داخلی صفحات تولید شده دارد. در این گام بهینه سازی کلیه صفحات اجرای می شود.

تولید محتوای سئوشده

در جهت رسیدن به اهداف و KPI سئو، تولید محتوای سئو شده باکیفیت و استانداردهای مدنظر در دستور کار قرار می گیرد.

کسب اعتبار خارجی

در جهت کسب رتبه در نتایج برتر گوگل لازم است علاوه بر بهینه سازی داخلی، کسب اعتبار خارجی نیز انجام گیرد.

اگر برای دریافت خدمات سئو، نیاز به مشاوره یا راهنمایی دارید فرم زیر را پر کنید

هزینه خدمات سئو چقدر است؟

نوع خدمات سئو و نحوه اجرای آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است :

نیاز کارفرما

نیاز کارفرما به طور مستقیم به بودجه سئو مرتبط است، اینکه کارفرما به دنبال چه اهدافی است و در چه بازه زمانی می خواهد به اهداف سئو برسد

وضعیت فعلی سایت

اقدامات سئو انجام گرفته در سایت در زمان و هزینه های مربوط به سئو موثر است. اگر اقدامات مخربی انجام گرفته باشد، طبیعتا هزینه ای برای سالم سازی سایت لازم است.

رقبا

رقبا و نوع فعالیت آنها با توجه به رقابتی بودن سئو در هزینه های خدمات سئو موثر است. فضای رقابت قوی تر به نسبت فضای رقابت ضعیف تر بودجه بیشتری میطلبد.

سختی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی با توجه به میزان سختی آنها طبقه بندی می شوند، کلمات کلیدی سخت تر (کوتاه تر) با توجه به رقابت بیشتر میزان هزینه بیشتری برای کسب رتبه لازم دارند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و هزینه پروژه سئو می توانید به صفحه هزینه سئو مراجعه کنید. در این صفحه جزئیات هزینه های سئو (برای پروژه سئو) توضیح داده شده است.

خدمات سئو چقدر زمان میبره؟

مجموعه خدمات سئو حرفه ای سایت بستگی به عواملی که تا به اینجای کار توضیح داده شد، برای رسیدن به کسب رتبه یا افزایش ترافیک هدفمند بین 6 الی 10 ماه زمان لازم دارد. این بازه زمانی کاملا حدودی و برای یک سایت صفر در نظرگرفته شده است، در صورتیکه سایت اعتبار قبلی داشته باشد یا فضا رقابتی باشد بر این بازه زمانی موثر است.

خدمات سئو SEO چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از اصول و تکنیک هایی است که به منظور نمایش یک وبسایت در نتایج موتورهای جستجو (مثل گوگل) استفاده می‌شود. هدف اصلی سئو، افزایش بازدیدکنندگان و در نتیجه افزایش فروش در جهت رسیدن به اهداف تجاری وبسایت است.

به طور کلی خدمات سئو و بهینه سازی سایت شامل مواردی نظیر تحقیق کلمات کلیدی مناسب، بهبود کیفیت و بهینه سازی محتوای سایت، بهبود ساختار و کدهای وبسایت، افزایش سرعت لود صفحات و جذب بک لینک از سایت‌های دیگر می‌شود. این خدمات در دو قالب سئو داخلی (On-Page SEO) و سئو خارجی (Off-Page SEO) تقسیم بندی می شود.

سئو داخلی به بهینه‌سازی عناصر داخلی وبسایت می‌پردازد که شامل محتوا، متاتگ ها، ساختار URL‌، استفاده صحیح از هدینگ، لینک سازی داخلی و بهینه‌سازی تصاویر و ویدیوها است. هدف از سئو داخلی درک بهتر محتوا توسط موتورهای جستجو و کاربران است.

سئو خارجی بر تقویت اعتبار سایت تمرکز دارد. این امر از طریق جذب یا ایجاد بک‌لینک‌ها، فعالیت مداوم و مستمر در شبکه‌های اجتماعی (سوشال سیگنال) و تولیدمحتوای باکیفیت که به طور طبیعی مورد توجه دیگران قرار گیرد، انجام می‌شود.

خدمات سئو با بهره‌گیری از اصول سئو داخلی و خارجی به بهبود جایگاه سایت در نتایج جستجو کمک می‌کند و تأثیر قابل توجهی بر رشد کسب‌وکارها و وب‌سایت‌ها دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات

0 نظر در مورد خدمات سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.