تعرفه سئو سایت 1403

تعرفه و قیمت سئو سایت

هزینه سئو سایت همیشه دغدغه کارفرمایانی بوده که به دنبال اجرای پروژه سئو خود هستند. اما سئو چه هزینه هایی دارد؟ و نحوه محاسبه هزینه های سئو به چه صورت است؟

من در این صفحه به طور کامل انواع تعرفه و هزینه های ثابت و غیرثابت سئو سایت را بررسی کرده و نحوه محاسبه آنرا توضیح میدهم.

هزینه سئو چقدر است

جدول تعرفه سئو سایت 1403 توسط حسام الدین کیانی خواه

(توضیح : تمام موارد جدول در ادامه توضیح داده می شود)

قیمت (ماهانه)10 میلیون تومان15 میلیون تومان22 میلیون تومان
مدت زمان6 الی 10 ماه9 الی 12 ماه12 الی 15 ماه
سختی کلماتپایینمتوسطزیاد
تعداد کلمات کلیدی قراردادتا 3 کلمه کلیدیتا 5 کلمه کلیدیتا 8 کلمه کلیدی
تولید محتوا (بلاگ / لندینگ / دسته بندی)حداقل 10 صفحهحداقل 20 صفحهحداقل 30 صفحه
تولید محتوای محصولات (در صورت وجود)تا 100 محصولتا 200 محصولتا 500 محصول
تحقیق کلمات کلیدیدارددارددارد
آنالیز کلی وبسایتدارددارددارد
آنالیز سئو تکنیکال و رفع موارددارددارددارد
آنالیز سئو داخلی و رفع موارددارددارددارد
آنالیز سئو خارجی و پلن بندیدارددارددارد
راه اندازی و مانیتورینگ سرچ کنسولدارددارددارد
راه اندازی و مانیتورینگ گوگل آنالیتیکسدارددارددارد
سئو محلیدارددارد
مانیتورینگ رقبادارددارد
گزارش ماهانه سایتدارددارددارد (به همراه ویدیو و جلسات ماهانه)
آموزش تیم محتوادارد

در نظر داشته باشید که در هر سه پلن سئو، کلمات کلیدی جانبی به همراه کلمات کلیدی اصلی به نتایج برتر گوگل می رسند که به عنوان هدیه برای مشتری درنظر گرفته شده است.

برای مشاوره رایگان در خصوص قیمت سئو تماس بگیرید :

نحوه محاسبه قیمت سئو سایت چگونه است؟

هزینه سئو به صورت ساعتی چگونه است؟

در این روش کارفرما با متخصص سئو به صورت ساعتی کار می کند.

چطور؟

متخصص سئو متعهد می شود که ساعات مشخصی در طول روز را به پروژه کارفرما اختصاص دهد و براساس آن احتمالا در پایان روز یا به صورت ماهانه گزارش تعداد ساعت کارکرد خود را ارسال کند.

این روش که در آن عامل “زمان” ملاک انجام کار است، به نتیجه انجام پروژه تقریبا کاری نداشته و صرفا مقدار زمان گذاشته شده برای یک یا چند پروژه سئو را درنظر می گیرد.

مثالی از هزینه خدمات سئو سایت براساس زمان :

کارفرمایی درخواست می کند تا متخصص سئو روی سئو سایت هفته ای 10 ساعت زمان بگذارد. (ماهانه 40 ساعت) اگر به طور میانگین هزینه ساعتی سئو را 200 هزار تومان در نظر بگیریم، کارفرما با استفاده از روش سئو ساعتی به طور ماهانه 8 میلیون تومان باید پرداخت کند. لازم به ذکر است که در این پروژه هدف مشخصی از سئو وجود ندارد و کارفرما صرفا به دنبال شخصی است که روی سئو سایت مشغول باشد و پروژه را پیش ببرد.

هزینه سئو به صورت ماهانه چطور حساب می شود؟

در این روش بین کارفرما و متخصص سئو قراردادی حداقل 3 ماهه برای انجام کارهای مربوط به سئو تنظیم می شود. هدف از این روش بهبود کلی سئو سایت است و هدف خاصی از لحاظ کلمات کلیدی یا ترافیک سایت تنظیم نمی شود اما متخصص سئو میبایست وضعیت کلی سئو را بهبود دهد.

در روش سئو سایت ماهیانه، پرداخت کارفرما عمدتا به صورت ماهانه است 

مثال از هزینه خدمات سئو سایت براساس ماهانه:

قرارداد 6 ماهه سئو بین کارفرما و متخصص سئو با هدف بهبود وضعیت سئو (رفع اشکالات و ارورها، بهبود نتایج کلی سایت و …) تنظیم می شود. هزینه ماهانه به صورت توافقی عدد 6 میلیون تومان درنظرگرفته شده و ماهانه به سئوکار پرداخت می شود. این هزینه معمولا شامل دستمزد است اما درصورت توافق می توان سایر هزینه های مرتبط به فرایند سئو را هم در آن درنظر گرفت. (مثلا 10 میلیون تومان شامل دستمزد، رپورتاژ، تولید محتوا و….)

هزینه سئو به صورت پروژه ای به چه صورت است؟

یکی از محبوب ترین روش ها بین کارفرماها و متخصصین سئو، درنظرگرفتن هزینه سئو به صورت پروژه ای و با هدف مشخص است.

در این روش، هدف مشخصی از فرایند سئو (مثل ترافیک سایت یا رتبه کلمات کلیدی) درنظر گرفته شده و روی آن توافق می شود. با توجه به KPIمشخص شده، هزینه انجام سئو سایت به صورت پروژه ای و مدت زمان آن حداقل 6 ماهه تعریف می گردد.

هزینه سئو پروژه ای شامل دستمزد و سایر هزینه های سئو سایت است که در بخش “هزینه های مربوط به سئو سایت شامل چه مواردی می شود” توضیح داده شده است.

نحوه پرداخت هزینه انجام سئو توافقی بوده اما معمولا خارج ازین دو حالت نیست :

 • پرداخت ماهانه
 • پرداخت قسطی (ابتدای کار، اواسط کار، انتهای کار)

مثالی از هزینه خدمات سئو سایت به صورت پروژه ای:

قرارداد 12 ماهه با هدف رتبه در صفحه اول گوگل روی 5 کلمه کلیدی بین کارفرما و کارشناس سئو به مبلغ 150 میلیون تومان منعقد می شود. در این قرارداد توافق می شود که پرداخت هزینه سئو در دو قسط (ابتدای کار 80 میلیون و 6 ماه گذشته از پروژه 70 میلیون) انجام شود. همچنین مورد توافق است که کلیه خدمات سئو توسط مجری پروژه انجام شده و هزینه دیگری بر دوش کارفرما نیست.

هزینه سئو براساس انجام کار چطور است؟

در این روش توافق براساس تعهد انجام کار یا براساس عملکرد است و مهم رسیدن به هدف مشخص تعیین می شود. این هدف می تواند انجام پروژه سئو، رفع ارورهای سایت، بهبود سرعت سایت یا حتی پکیج بک لینک هم باشد.

همانطور که اشاره شد، در هزینه سئو بر اساس عملکرد مهم انجام کار است و تا خدمت سئو انجام نشود، پرداختی هم در کار نخواهد بود.

مثالی از هزینه خدمات سئو براساس عملکرد:

برای انجام خدمت سئو (تحقیق کلمات کلیدی یک وبسایت) از متخصص سئو درخواست می شود. کل این فرایند دو هفته زمان برده و هزینه انجام آن 2 میلیون تومان تعیین می شود که پس از انجام خدمت سئو و مشاهده انجام کار به سئوکار پرداخت می گردد.

هزینه سئو براساس استخدامی-دورکاری چطور است؟

در این روش سئوکار یا متخصص سئو به صورت استخدام مجموعه درآمده ولی به جای حضور در مجموعه، به صورت دورکاری فرایند سئو سایت را پیش میبرد. پرداخت هزینه های مربوط به سئو همانند کارمندان مجموعه به صورت ماهانه است و متخصص سئو لازم است ساعاتی در روز (شناور) را به انجام فرایند سئو سایت اختصاص دهد. 

در این روش متخصص همانند فرد استخدام شده ملزم به حضور در جلسات، ارائه گزارشات و سایر قوانین مجموعه است.

مثالی از هزینه خدمات سئو استخدامی-دورکاری:

متخصص سئو با پرداخت ماهانه 7 میلیون تومان متعهد می شود تا کلیه فرایند سئو سایت مجموعه ای را انجام داده و به صورت هفتگی برای آن مجموعه گزارش اقدامات ارسال کند. همچنین وی میبایست در جلسات ماهانه نیز شرکت کرده و شرح اقدامات خود را توضیح دهد.

هزینه سئو براساس درصدی (مشارکتی) چگونه است؟

در این روش کارفرما ملزم به پرداخت هزینه سئو نیست اما با توجه به شرایط، توافق می شود که در ازای فروش محصول یا خدمات آن مجموعه از طریق سئو درصدی به عنوان پورسانت به متخصص سئو پرداخت شود. این روش برای وب سایت مجموعه های با تراکنش مالی بالا مناسب است.

مثالی از هزینه خدمات سئو مشارکتی :

متخصص سئو با انجام فرایند سئو سایت املاک، با مذاکره یا فروش هر ملک از طریق سایت 5% از سود هر فروش را به خود اختصاص می دهد. این عدد ممکن است تا 10 میلیون به ازای هر فروش ثبت شود.

سئو ارزش هزینه کردن دارد؟

با سئو و رسیدن به اهدافی که سئو دنبال می کند، می توان چندین برابر هزینه کرد سئو و سرمایه گذاری روی این کانال جذاب بازاریابی را بدست آورد. چطور؟

1) سئو روی فروش تاثیر مستقیم دارد

وقتی سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، به درستی پیاده سازی و اهداف سئو محقق شد می توان منتظر ورود کاربران مستقیم از نتایج گوگل بود، به طوریکه هر کدام از کاربران بتوانند به مشتری وبسایت تبدیل شوند. به طور مثال فرض کنید وبسایت فروشگاه اینترنتی به طور میانگین روزانه 1000 بازدید از دسته بندی ها و محصولات مختلفش داشته باشد. در این صورت حداقل 20 نفر از سایت خرید می کنند که ماهانه به عدد 600 خرید می رسیم. برای برخی از وبسایت های فروشگاهی، هزینه سرمایه گذاری سئو در همان ماه های اول جبران می شود.

2) سئو یعنی برندینگ!

تمام مجموعه هایی که من مجری پروژه سئو یا مشاور سئو آنها بوده ام، بعد از ورود به نتایج گوگل اذعان کرده اند که حالا برند مطرحی هستند. حضور در رتبه های برتر گوگل یعنی بین بزرگان قد علم کردن و این تاثیر مستقیمی در برندینگ وبسایت یا مجموعه دارد و چنین مجموعه ای قابلیت های بیشماری در قیمت گذاری، فرصت های اقتصادی، دیده شدن بیشتر و … دارد که حالا با حضور در رتبه های برتر گوگل دریافت می کند.

3) با سئو اعتماد جلب می کنید

اعتماد یکی از مهم ترین دلایل خرید توسط مشتری است. اگر شما به محصول یا خدمتی اعتماد داشته باشید فارغ از کیفیت آن، خریدتان را انجام می دهید. در غیر این صورت درگیر تحقیق و پرس و جو می شوید تا مجموعه، فرد یا فروشگاهی را برای نیاز خود پیدا کنید. با این حال اگر پای اعتماد وسط باشد، همه این مراحل حذف خواهد شد. حضور در نتایج برتر گوگل به واسطه سئو برای وبسایت ها اعتماد ایجاد می کند. اینکه سایتی در اکثر کلمات کلیدی خود در نتایج برتر گوگل باشد، خود به خود سیگنال اعتماد به کاربران ارسال کرده و فرایند خرید را تسهیل می کند.

هزینه های سئو شامل چه مواردی می شود؟

مهارت تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

فرایند تحقیق کلمات کلیدی یکی از اصلی ترین و مهم ترین های فرایند سئو سایت است که زمان و هزینه می طلبد. در این فرایند ممکن است ابزارهای لازم برای کیوورد ریسرچ نیز تهیه شود که مستلزم هزینه ریالی یا دلاری است.

تحلیل رقبا

آنالیز وبسایت

بررسی و آنالیز وبسایت مرحله ای است که کلیه گزارش های اولیه لازم وبسایت برای پیشبرد اهداف سئو استخراج می شود.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

بررسی سئو تکنیکال و رفع موارد تکنیکال سایت که ممکن است در تیم سئو انجام شده یا از برنامه نویس برای حل مشکلات فنی کمک گرفته شود.

سئو داخلی یا on page seo

سئو داخلی یا On-Page

بررسی و رفع مستمر مشکلات سئو داخلی که یکی از مهم ترین مراحل سئو سایت است و معمولا از ابتدا تا انتهای پروژه سئو را تشکیل می دهد

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا نیز بستگی به نوع وبسایت هزینه های مربوط به خود را میطلبد. تولید محتوا می تواند توسط خود مجموعه انجام شود یا اینکه برون سپاری شود.

ورود اطلاعات (دیتا اینتری)

بعضی از پروژه های سئو مثل فروشگاه های اینترنتی علاوه بر تولید محتوا نیاز به ورود اطلاعات هم دارند که اینکار توسط یک اپراتور انجام میشود.

سئو خارجی یا Off-Page

یکی از هزینه بر ترین مراحل سئو، فرایند سئو خارجی سایت است. عمده هزینه ها مربوط به خرید رپورتاژ، بک لینک و سایر هزینه های مرتبط است.

مانیتورینگ وضعیت رقبا در پروژه سئو

مانیتورینگ

روند مانیتورینگ یا پایش وب سایت و همچنین رقبا توسط ابزارهایی انجام و کنترل می شود که به صورت ماهانه یا فصلی نیاز به خرید اشتراک ریالی یا دلاری دارند.

قیمت سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

1) سختی کلمات کلیدی

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در زمان و هزینه سئو سایت، سختی کلمات کلیدی و وجود رقبا در حوزه مدنظر است. به طور کلی هرچقدر کلمات کلیدی سخت تر و رقابتی تر باشند، هزینه سئو بیشتری برای رسیدن کلمات به صفحه اول گوگل لازم است. کلمات سخت تر معمولا یک یا دو سیلابی و کلمات آسان تر چند سیلابی و هدفمندتر هستند.

2) تعداد کلمات کلیدی

هر چقدر تعداد کلمات کلیدی بیشتر باشد، طبیعتا میزان انجام کار و تمرکز بر فعالیت های سئو بیشتر می شود. البته این موضوع بستگی به میزان سختی کلمات کلیدی هم دارد، به خاطر همین است که برای محاسبه قیمت نهایی سئو پارامترهای تعداد کلمات کلیدی و سختی کلمات کلیدی با هم درنظرگرفته شده اند.

3) تاریخچه و وضعیت فعلی سئو سایت

اینکه در گذشته سئو سایت چه اقداماتی انجام شده و سایت در حال حاضر در چه جایگاهی قرار دارد در مدت زمان و هزینه نهایی سئو موثر است. طبیعتا وضعیت سئو اگر سایت ابتدای راه باشد یا چند سال از فعالیتش گذشته باشد، متفاوت است.

4) میزان تولید محتوا

در پلن های سئو سایت، تولید محتوا با تیم حسام الدین کیانی خواه در نظر گرفته شده است که با توجه به بودجه موردنظر، تولید محتوا در قالب صفحات بلاگی، لندینگ پیج یا دسته بندی فروشگاهی انجام می شود. لازم به ذکر است که میزان معمول هر صفحه برای تولید محتوا بین 1500 تا 200 کلمه است.

5) تولید محتوای فروشگاهی

برای وب سایت های فروشگاهی، تولید محتوا برای صفحات محصول بسته به هر پکیج سئو متفاوت است. این میزان تولید محتوای برای هر صفحه محصول چیزی بین 200 تا 400 کلمه است.

6) وضعیت رقبا

یکی از عوامل مهم در سئو سایت و هزینه های مربوط به آن، وضعیت فعالیت رقبا است. اینکه رقبا تا چه حد فعال هستند یا روی سئو سایت خود چه کارهایی انجام می دهند، در هزینه های نهایی سئو موثر است. 

7) آموزش تیم محتوا یا مارکتینگ

آموزش جرو خدمات اصلی سئو نیست اما در پلن 3 با توجه به درخواست کارفرما، پلن آموزش تیم محتوا یا مارکتینگ مجموعه در دستور کار قرار دارد. در این پلن، مجموعه آموزش های لازم برای تولید محتوای مناسب برای سئو سایت داده می شود.

سوالات متداول شما در خصوص قیمت سئو:

هزینه سئو سایت به عوامل مختلفی همچون رقابت، سختی کلمات، حوزه کاری، تاریخچه سایت و … برمی گردد ولی تعرفه خدمات سئو در سال 1402 عددی بین 7 الی 15 میلیون تومان ماهانه تعیین می شود.

هزینه های سئو عمدتا شامل سئو آن پیج، سئو آف پیج، تکنیکال ، تحقیق کلمات کلیدی و دستمزد سئوکار است با اینحال ممکن است هزینه های جانبی دیگری نیز به فرایند پروژه سئو سایت اضافه شود.

قیمت سئو تضمینی با توجه به ماهیت سئو معنایی ندارد، قراردادهای پروژه ای به صورت تعهدی و آن هم روی صفحه اول گوگل بسته می شود و تضمینی برای رسیدن به رتبه خاص (مثلا رتبه یک گوگل) وجود ندارد.

در اینجا لازم است تا هزینه سئو در قبال آورده آن بررسی شود. با یک عملیات سئو موفق وبسایت می تواند تا سالها در نتایج گوگل باقی مانده و خدمات و محصولات خود را به کاربران جستجوگر ارائه دهد. بنابراین بهتر است سئو به چشم سرمایه گذاری دیده شود تا هزینه.

این موضوع کاملا بستگی به قدمت دامنه و نحوه کارکرد سئو سایت دارد. در ابتدای راه سئو بهتر است از پلن های ماهانه یا استخدامی استفاده شود تا سایت روی برخی کلمات کلیدی کم رقابت تر دیده شود. با رشد سئو سایت، بهتر است پلن های پروژه ای کار شود تا سایت روی کلمات کلیدی سخت تر نیز دیده شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات

20 نظر در مورد تعرفه سئو سایت 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام وقتتون بخیر باشه
  خیلی از متخصصین هستن بر روی یک کلمه کلیدی قیمت میدن
  آیا این در هزینه قیمت سئو سایت درسته؟ اینکه بر اساس یک کلمه کلیدی شما قیمتی در نظر بگیرید

  لایک

  1. سلام خانم محمدی
   یکی از روش های قیمت دهی در سئو براساس کلمه کلیدی هست، بله درسته
   اینکه روش قیمت دهی چطور باشه بستگی به اهداف پروژه سئو و توافقات طرفین داره

   13

 2. درود و عرض ادب
  در پلن 12 تا 15 ماهه این موردی که ذکر کردین ویدیو و جلسات ماهانه منظورتون دقیقا چی هست؟
  پروژه سئو قبول میکنین به کارفرما هم آموزش لازم سئو رو میدین؟
  و اینکه قیمت خدمات سئو در سال 1402 تغییری نکرده و طبق همین چارت هست؟ چون الان در نیم سال دوم سال هستیم

  لایک

  1. سلام و عرض ادب
   1) در پلن های بلندمدت (و معمولا بیزینسی) جلسات ماهانه برای هماهنگی بین مجری و کارفرما برقرار میشه، از طرفی ضمیمه گزارشات هم ویدیو تفصیلی ارسال میشه
   2) آموزش سئو به صورت خصوصی تعریف میشه که کارفرما میتونه به جای برون سپاری سئو، آموزش خودش یا تیمش رو به تیم من واگذار کنه
   3) بله قیمت خدمات سئو سایت طبق همین جدولی هست که در ابتدای صفحه آورده شده

   لایک

 3. سلام و وقت بخیر َآقای کیانی عزیز
  ما یک سایت فروشگاهی در زمینه پوشاک داریم. میخواستم بدونم دقیقاً چه پلنی رو باید انتخاب کنیم؟ در جدول تعرفه های قیمت سئو چند بازه رو ذکر کرده بودید.
  مدت زمان 6 ماهه با یک ساله چه فرقی باهم دارند؟ ممنون از شما

  لایک

  1. سلام و وقت بخیر جناب شعبانعلی
   انتخاب پلن کاملا به شما بستگی داره، اینکه چه تعداد کلمه کلیدی مدنظرتونه و اینکه چه خدماتی میخواید دریافت کنید
   پلن با بازه های کوتاه تر برای دوستانی توصیه میشه که میخوان کلمات کلیدی آسون تر رو شروع کنن، پلن های یک ساله و بیشتر برای دوستانی هست که قصد دارن کلمات کلیدی پررقابت تر رو با ما شروع کنن
   موفق باشید

   لایک

 4. سلام
  هزینه پکیج های سئو که آوردین شامل چه خدماتی میشه؟
  دیتا اینتری هم به عهده خودتونه؟
  امور تکنیکال چطور؟
  لطفا توضیح بفرمایید

  لایک

  1. سلام وقت بخیر
   هزینه پکیج های سئو که در این صفحه آورده شده به صورت کلی هست ولی براساس هر قراردادی قابلیت کاستومایز شدن داره که طبیعتا روی قیمت نهایی پروژه سئو تاثیرگذاره
   بحث دیتا اینتری، تکنیکال، امور جانبی و … هم طبق توافقات میتونه به تیم بنده واگذار بشه

   لایک

 5. ممنون کامل توضیح دادین
  فقط یه سوال
  نرخ های سئو چطور حساب میشه؟
  دیدم که نوشتین بر حسب کلمات کلیدی و غیره، ولی بازه های قیمتی خیلی متفاوته
  ممنون

  16

  1. سلام جناب میرزایی
   تعرفه های سئو کاملا براساس نیاز کسب و کار تنظیم میشه، اعدادی هم که در جداول تعرفه اومده اعداد Base هست و صرفا برای اینه که شما با قیمت های حدودی آشنا بشین وگرنه هزینه های دقیق پروژه سئو در حین مذاکرات و دریافت نیازهای کسب و کار شما، رقبا و نوع کلمات کلیدی سنجیده و خدمتتون اعلام میشه

   23

 6. سلام جناب کیانی
  قیمت سئو تضمینی هم دارید؟ یعنی تضمین بدید که کلمات کلیدی به جایگاه های صفحه اول گوگل برسه، قیمت یا پکیج خاصی هم دارید؟
  ممنون

  17

  1. سلام سرکار خانم شمقدری
   خیر، هزینه سئو به صورت تضمینی تعریف نمیشه، یک سری اصول و تکنیک ها هستن که در سئو پیاده سازی میشن و در نهایت احتمال وجود داره به تارگت مدنظر برسیم
   اینکه تضمین کنیم با فلان قیمت کلمات کلیدی تون در یک بازه زمانی مشخص به رتبه یا جایگاه خاصی برسن شدنی نیست

   18

 7. سلام جناب
  وقتتون بخیر
  هزینه سئو وردپرس به چه صورته؟ چون توی جدول هزینه های سئو صحبتی از وردپرس یا غیرودپرسی بودن سایت نکردید
  با تشکر

  21

  1. سلام جناب مقیمی
   هزینه سئو ربطی به وردپرسی بودن یا نبودن سایت نداره، کلا CMS سایت خیلی مهم نیست. مهم اینه یه سری دسترسی برای امور سئو داشته باشیم، میخواد وردپرس، جوملا یا هر CMS دیگه ای باشه

   21

 8. تعرفه سئو رو چطور حساب می کنید؟!!
  توی پونیشا من پروژه سئو تعریف کردم با 5 تومن هم میتونیم کار کنیم
  البته میدونم کیفیت کار مهمه ولی انقدر اختلاف؟!

  20

  1. سلام
   بله انقدر اختلاف، فضای پونیشا و مارکت پلیس های اینطوری پر از دوستان و همکاران کمتر متخصصی هست که یا ابتدای راه هستن یا تخصص لازم برای انجام حرفه ای امور سئو رو ندارن. بنابراین با قیمت های پایین سئو مواجه میشید
   این کاملا طبیعیه
   این نظر کارفرماست که با فرد تازه کار یا کم تجربه کار کنه یا فرد باتجربه و متخصص

   22

 9. سلام
  هزینه کارهای سئو رو چطور محاسبه می کنید؟ یه سری مجموعه ها رو داریم که با ماهی 5 تومن سئو رو انجام میدن
  برای شما به چه صورته؟

  34

  1. سلام فرزاد جان
   هزینه ها براساس چندتا عامله از جمله دستمزد، هزینه تولید محتوا، هزینه لینک سازی، تکنیکال و …
   مبلغی که شما گفتی و شرکت هایی که چنین مبالغی رو ارائه میدن، دقیقا مثل همون چلوکباب 20 هزار تومنیه. ظاهر چلوکبابه، اما حاضری چنین غذایی رو نوش جان کنی؟
   طبیعتا اینطور شرکت ها و افرادیکه چنین مبالغی ارائه میدن، دارن از یه سری هزینه ها میزنن که احتمالا برای سایت شما آثار خوبی نداره.

   1

 10. سلام آقای کیانی
  ما وبسایت داریم در حوزه کشت نهال
  میخواستیم پروژه سئو رو با شما پیش ببریم. لطفا با شماره تماس بنده درارتباط باشید : 0914XXX8597

  2

  1. سلام خیلی ممنون
   من باهاتون ارتباط میگیرم
   شماره تون رو بخاطر حفظ هویت مخدوش میکنم

   37