سئو سایت قالیشویی

سئو سایت قالیشویی

کارگاه های قالیشویی یکی از اصنافی هستند که برای دیده شدن خدماتشان نیاز به داشتن وبسایت و سئو (SEO) دارند. سئو وبسایت قالیشویی به این دسته از اصناف کمک می کند تا مخاطبانی که به دنبال خدمات قالیشویی و فرش شویی هستند را به واسطه حضور در نتایج برتر گوگل و سایر موتورهای جستجو به سایت خود جذب کنند.

سئو سایت قالیشویی

سئو سایت قالیشویی فرصتی فوق‌العاده برای دسترسی به مخاطبان هدف است. یکی از راه‌های ایجاد تمایز و جذب مشتریان جدید در این زمینه، داشتن وبسایت و نمایش خدمات مرتبط قالیشویی به کاربران می‌باشد.

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان SEO یک استراتژی حیاتی برای بهبود رتبه و نمایش وبسایت‌ های قالیشویی در نتایج موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل است. با داشتن وبسایت قالیشویی و سئو کردن آن، می‌توانید به جایگاه های برتر در نتایج جستجوی گوگل برسید (رتبه های 1 تا 3) و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

در این صفحه در مورد سئو سایت قالیشویی، اهمیت و مزایای آن و همچنین استراتژی و آموزش سئو قالیشویی صحبت کرده‌ام. پس با من همراه باشید.

فرم پروژه سئو سایت قالیشویی

سئو سایت قالیشویی چیست؟

سئو سایت قالیشویی یا بهینه سازی سایت  قالیشویی برای موتور جستجو به مجموعه‌ای از روش‌هایی گفته می‌شود که هدف آن دسترسی و نمایش وبسایت در نتایج موتور جستجو است. هدف اصلی سئو سایت قالیشوئی دیده شدن وبسایت در نتایج جستجوی کاربران و افزایش مشتری و درآمد نهایی است.

مثالی از عملیات سئو موفق روی سایت قالیشویی:

کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل : قالیشویی ، شرکت قالیشویی ، قالیشویی در تهران، خدمات قالیشویی، کارخانه قالیشویی و …

کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل : فرش شویی، قالیشویی، بهترین قالیشویی تهران، سایت قالیشویی، خدمات شستشوی فرش و …

کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل : رنگرزی فرش ، تعمیر فرش پوسیده ، قالیشویی شمال تهران ، قالیشویی و مبل شویی و …

چرا سایت قالیشویی نیاز به سئو دارد؟

سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجو برای هر کسب و کاری از جمله صنعت قالیشویی اهمیت زیادی دارد. دستاوردهای سئو برای یک وب‌سایت قالیشویی می‌توانند در بسیاری از زمینه‌ها مشاهده شوند و به بهبود عملکرد و نتایج کسب و کار کمک کنند. در ادامه، دلایل اهمیت و نیاز به سئو برای وبسایت قالیشویی آورده شده است:

 

 • افزایش ترافیک طبیعی و ارگانیک

سئو باعث افزایش ترافیک وب‌سایت شما می‌شود. وقتی که جایگاه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو بهبود یابد، تعداد کاربران بیشتری وارد وبسایت شما خواهند شد که به دنبال محتوا و خدمات مرتبط با قالیشویی هستند. این ترافیک آگاهانه به افزایش فرصت‌های فروش و درآمد نهایی منجر می‌شود.

 

 • رتبه‌بندی بهتر در نتایج جستجو

با سئو می‌توانید رتبه‌ بالاتری در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید که از طریق آن، وب‌سایت شما برای مخاطبان بهتر دیده شود. بنابراین، افراد بیشتری روی لینک‌های شما کلیک کرده و وارد وب‌سایت شما می‌شوند.

 

 • افزایش اعتبار و اعتماد

هنگامی که وب‌سایت شما در نتایج جستجو به دنبال اصطلاحات مرتبط با صنعت قالیشویی نمایش داده می‌شود، به افراد این اطمینان را می‌دهد که کسب و کار شما در این زمنه معتبر و متخصص است.

 

 • کاهش هزینه تبلیغات

سئو می‌تواند به شما کمک کند تا به طور طبیعی و بدون پرداخت هزینه تبلیغات، ترافیک طبیعی به وب‌سایت خود جذب کنید. بنابراین سئوکردن سایت قالیشویی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغات می‌شود.

 

 • تجزیه و تحلیل آمار

با استفاده از ابزارهای آماری مثل گوگل سرچ کنسول و Google Analytics، می‌توانید به صورت دقیق‌تر عملکرد وب‌سایت و افزایش ترافیک را پیگیری کنید.

 

 • بهبود تجربه کاربری

سئو می‌تواند شامل بهبود سرعت بارگزاری صفحات، ساختار مناسب URL، بهینه‌سازی تصاویر، محتوا و …. باشد که همه این اقدامات بهبود تجربه کاربری کاربران را تسهیل می‌کند.

 • رقابت‌پذیری در بازار

در دنیای آنلاین کسب و کارها، رقابت بسیار زیاد است. سئو به شما کمک می‌کند تا با رقبا رقابت کنید و به عنوان یک رقیب قدرتمند در مقایسه با دیگر رقبا ظاهر شوید. در واقع با سئو و دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل، شانس بیشتری نسبت به رقبای خود پیدا خواهید کرد.

 

 • افزایش نفوذ به بازارهای جدید

اگر قصد توسعه کسب و کار خود به حوزه های جدید را دارید، سئو می‌تواند به شما کمک کند که در آن حوزه ها به راحتی دیده شوید و ترافیک مرتبط از آن مناطق را جذب کنید.

قالیشویی

ویژگی های مهمی که هر سایت قالیشویی باید داشته باشد

در طراحی وبسایت قالیشویی و سئو آن باید متناسب با خدماتی که داریم بخش‌های مهم را در سایت قرار دهیم. این بخش‌ها در وبسایت قالیشویی عبارتند از:

 • نماد اعتماد کسب و کار: برای فعالیت در فضای کسب و کار آنلاین داشتن مجوز قانونی الزامی است. قرار دادن نماد اعتماد و مجوز کسب و کار روی سایت، اعتماد مشتریان را دو برابر می‌کند. پس این مورد را فراموش نکنید و نسبت به قرار دادن مدارک مهم و مجوزها روی وبسایت قالیشویی اقدام کنید.
 • معرفی خدمات قالیشویی: مراکز قالیشویی خدمات متنوعی داشته که می‌توان با ایجاد صفحه‌ لندینگ پیج، به معرفی خدمات مختلف قالیشویی پرداخت. انواع روش های شستشوی قالی، مراحل شستشو و کیفیت آن می‌تواند روی این صفحات قرار بگیرد.
 • معرفی دستگاه های قالیشویی: داشتن دستگاه و تجهیزات با کیفیت قالیشویی روی کیفیت کار تاثیرگذار است. می‌توان صفحه‌ای با معرفی دستگاه‌های قالیشویی روی سایت قرار داد که همه تجهیزات و دستگاه‌ها به تفکیک توضیح داده شده باشد.
 • لیست قیمت قالیشویی: یکی از سوالات مهم مشتریان، قیمت قالیشویی و روش‌های مختلف شستشو می‌باشد. با توجه به متفاوت بودن قیمت هر روش باید لیست قیمت مجزا با مزایای هر کدام از آنها آورده شود.
 • نظرات مشتریان: یکی از بخش های مهم هر وبسایت، صفحه نظرات مشتریان است که به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک می‌کند. همچنین داشتن این صفحه به جذب و اعتماد دیگر مشتریان کمک خواهد کرد.
 • ثبت سفارش: فرآیند ثبت سفارش قالیشویی باید متناسب با تمام مراحل آن باشد. درگاه پرداخت مطمئن یکی دیگر از موارد مهم در فرآیند ثبت سفارش است که مشتریان می‌توانند با خیال راحت سفارش خود را روی سایت قالیشویی ثبت کنند.

نمونه کارهای سئو توسط حسام الدین کیانی خواه

سابقه بیش از 5 سال در اجرا و مدیریت پروژه های سئو و به ثمر رساندن آنها در جهت اهداف پروژه از جمله تجارب بنده است

برای آشنایی بیشتر با نمونه پروژه ها، می توانید از صفحه نمونه کارهای سئو بازدید کنید

استراتژی سئو سایت قالیشویی

استراتژی سئو وبسایت های قالیشویی همانند سایر وبسایت های خدماتی بر پایه صفحه اصلی سایت و صفحات خدماتی است. معرفی خدمات قالیشویی (مثل ترمیم، رفوگری، شستشوی فرش، خشکشویی مبلمان، خدمات ریشه فرش و…) و سئو کردن صفحات آن مهم ترین بخش کار سئو داخلی و خارجی چنین وبسایتی است. از طرف دیگر با توجه به نیاز کاربران برای دریافت خدمات قالیشویی در محل اطراف خود، امور سئو محلی (local SEO) نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ایجاد صفحات مجزا برای ارائه خدمات قالیشویی در شهرهای مختلف (قالیشویی در تهران، مشهد، اصفهان و …) و همچنین در مناطق مختلف شهری (قالیشویی در شمال تهران، شرق تهران و….) در کنار ثبت نظر در گوگل مپ می تواند به دیده شدن سایت در نتایج محلی نیز کمک کند.

مثال از استراتژی سئو سایت قالیشویی

قالیشویی ادیب

 • کلمات کلیدی صفحه اصلی: قالیشویی ، شرکت قالیشویی ، کارخانه قالیشویی ، قالیشویی معتبر و …
 • کلمات کلیدی صفحات خدماتی : شستشوی موکت ، شستشوی فرش ، ریشه زنی فرش ، تعرفه قالیشویی و …
 • کلمات کلیدی صفحات محلی (local): قالیشویی در تهران ، قالیشویی در کرج ، قالیشویی تبریز، قالیشویی تجریش ، قالیشویی سعادت آباد و ….
 • کلمات کلیدی صفحات بلاگی: شستن موکت در منزل، اعلاشویی چیست، اصطلاحات فرش ماشینی، کلر برای شستن فرش و…

مراحل اصلی سئو سایت قالیشویی

مراحل اصلی سئو (بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو) برای وب‌سایت قالیشویی، مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تکنیک‌هایی است که به منظور بهبود رتبه و نمایش وبسایت در نتایج موتورهای جستجو انجام می‌شود. در زیر، مراحل اصلی سئو سایت قالیشویی آورده شده است:

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • سئو صفحه اصلی سایت قالیشویی
 • تولید محتوا و بهینه سازی صفحات
 • بهینه سازی تصاویر و ویدیو
 • عملیات سئو داخلی
 • عملیات سئو خارجی
 • سئو محلی
 • نظارت و بهبود مداوم
 • تحلیل و نظارت بر رقبا
 • و…

تحقیق کلمات کلیدی

شروع فرایند سئو با تحقیق کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی اصطلاحاتی هستند که افراد در موتورهای جستجو به دنبال آن هستند تا به محتوای شما دسترسی پیدا کنند. انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با خدمات یا محتوای شما بسیار مهم است. در واقع تحقیق کلمات کلیدی و تدوین استراتژی محتوایی وبسایت شما گام اول در سئو وبسایت می‌باشد.

سئو صفحه اصلی سایت قالیشویی

صفحه اصلی سایت مهم‌ترین صفحه برای سئو و بهینه‌سازی است. به طور معمول صفحه اصلی سایت قالیشوییباید روی کلمه کلیدی اصلی یعنی “قالیشویی” / “کارخانه قالیشویی” و امثالهم سئو شود. برای آشنایی بیشتر با نکات سئو صفحه اصلی می توانید مقاله آموزش سئو صفحه اصلی سایت را مطالعه کنید.

تولید محتوا و بهینه سازی صفحات

ایجاد محتوای باکیفیت بنابر کلمات کلیدی پیدا شده در مرحله (1) که با کلمات کلیدی اصلی مرتبط باشد، اهمیت زیادی دارد. محتوای تولیدشده باید جذاب، کاربردی و مورد نیاز کاربران باشد و با کلمات کلیدی مرتبط، سئو شود. (چگونه یک محتوای سئوشده بنویسیم)

بهینه سازی تصاویر و ویدیوها

در ارتباط با صنعت قالیشویی، باید عکس و ویدئو مناسب تهیه کرده و روی سایت قرار دهید. بهینه سازی تصاویر و ویدئوها، استفاده از نکات سئو تصاویر و تگ های alt تصاویر مناسب، در سئو وبسایت تاثیر بسیار زیادی دارد.

عملیات سئو داخلی

به منظور تقویت و رشد صفحات سایت قالیشویی باید عملیات سئو داخلی و لینک سازی به دقت انجام شود. لینک سازی داخلی باید از طرف صفحات فرعی و بلاگی به سمت صفحه اصلی، صفحات محصول یا خدمات باشد. در کنار لینک سازی داخلی، استفاده از متاهای مناسب، عناوین جذاب، ساختارهای پیلار-کلاستر و نکات ریز سئو داخلی به تقویت کلی صفحات کمک می کند.

عملیات سئو خارجی

برای تقویت کردن صفحات اصلی سایت قالیشویی و مابقی صفحات مهم باید از استراتژی های سئو خارجی یا Off-page SEO استفاده کرد. برای وبسایت قالیشویی معمولا رقابت کلمات کلیدی خیلی سخت نیست و با داشتن استراتژی مناسب و داشتن یک مشاور سئو ، می‌توان به رتبه‌های برتر دست یافت.

سئو محلی

همانطور که پیشتر هم اشاره شد، سئو محلی یا حضور در نتایج محلی گوگل برای کاربران از استراتژی های مهم وبسایت قالیشویی است. بدین منظور تولید صفحات یا لندینگ پیج هایی با محوریت معرفی خدمات در شهر یا محله خاص می تواند اولین قدم در سئو محلی چنین وبسایت هایی باشد. همچنین ثبت نظر در نقشه گوگل (گوگل مپ) و افزایش rate کسب و کار می تواند به دیده شدن لوکیشن قالیشویی در نتایج کمک کند.

نظارت و بهبود مداوم

سئو یک فرآیند مداوم است، بدین منظور نیاز دارید به صورت مداوم عملکرد وب‌سایت خود را نظارت کنید و با تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو همگام شوید. بنابراین آپدیت کردن محتوای وبسایت و نظارت مداوم با استفاده از ابزارهای اصلی سئو (گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس) روی آن یکی از مراحل اصلی و مهم سئو می‌باشد.

تحلیل و نظارت بر رقبا

داشتن استراتژی سئو داخلی و خارجی به تنهایی کافی نیست و در کنار آن باید به تحلیل رقبا و کلمات کلیدی جدید پرداخت. من اینکار را با ابزارهای سئو انجام می‌دهم که علاوه بر بررسی جایگاه کلمات کلیدی، رقبا را نیز بررسی کنم. داشتن قدرت تحلیل و بررسی صعود یا نزول کلمات کلیدی اهمیت زیادی در فرایند سئو دارد.

هزینه سئو سایت قالیشویی چقدر است؟

تعرفه سئو سایت قالیشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای هر پروژه با توجه به شرایطی که دارد متفاوت است. به طور کلی، عوامل موثر بر قیمت سئو سایت قالیشویی عبارتند از:

 • تعداد کلمات کلیدی
 • سختی کلمات کلیدی
 • وضعیت سئو سایت
 • انتظارات کارفرما
 • رقبا و تحلیل آن

با بررسی و تحلیل همه این موارد هزینه دقیق سئو سایت قالیشویی مشخص خواهد شد.

برای مشاوره رایگان در خصوص پروژه یا هزینه های سئو سایت قالیشویی تماس بگیرید :

سئو سایت قالیشویی با حسام الدین کیانی خواه

سئو به وب‌سایت های قالیشویی کمک می‌کند تا به صورت مداوم در دنیای آنلاین حضور داشته باشند و از فرصت‌های بسیاری برای جذب مشتریان و افزایش درآمد استفاده کنند. توجه به مراحل سئو و اجرای آن به درستی می‌تواند تبدیل به یک سرمایه‌گذاری پربازده برای کسب و کار شما شود. در واقع هدف از سئو وبسایت قالیشویی، آشنا کردن کاربران به عنوان مشتریان بالقوه با برندی است که جایگاه اول نتایج سرچ گوگل را در اختیار دارد.

من حسام الدین کیانی خواه با 7 سال سابقه موفق در زمینه سئو (SEO) و مدیریت پروژه های مختلف سئو، می‌توانم در راه‌اندازی، بهینه سازی و سئو وبسایت قالیشویی با شما همراه باشم. برای برقراری ارتباط با من و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید و یا از طریق صفحه ارتباط با من، از طریق راه‌های مختلف ارتباطی با من تماس برقرار کنید.

سوالات متداول

با توجه به اهمیت صنعت قالیشویی و آنلاین بودن آن، مراکز قالیشویی علاوه بر حضور در انواع مختلف رسانه های اجتماعی نیاز به دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل را نیز دارند. همین امر باعث اهمیت راه‌اندازی وبسایت قالیشویی و سئو آن شده است.

صفحه اصلی، صفحات خدماتی و صفحات محل محور از صفحات مهم برای سئوکردن قالیشویی و دیده شده در نتایج جستجوی گوگل است. با توجه به اهمیت صفحات و درآمدزا بودن آنها، استراتژی سئو نیز تدوین می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات

0 نظر در مورد سئو سایت قالیشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.